Córeczki. Wznowienie mrocznej powieści Adriana Bednarka
Zemsta karmiona latami urasta najczęściej do niebotycznych rozmiarów. A w swoim kulminacyjnym punkcie, może stać się zarówno siłą napędową, jak i niszczycielską. Cóż więc w tym kontekście może zapowiadać przewrotny tytuł książki, która z tkliwością i pieszczotą nie ma nic wspólnego? Mroczna powieść "Córeczki" Adriana Bednarka powraca w nowej szacie graficznej ponownie pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach 😀
Wspólna tajemnica jednoczy bardziej niż więzy krwi
Ewa jest niedoszłą policjantką, która prowadzi butik w centrum Częstochowy. Pola zrezygnowała ze studiów medycznych i ledwie wiąże koniec z końcem, udzielając lekcji pole dance. Dzieli je prawie wszystko: wiek, osobowość, plany na przyszłość. Łączy zamaskowany morderca zwany Strachem na Wróble, który w odstępie dziesięciu lat sprowadził koszmar na ich rodziny.
Kiedy Ewa przypadkiem wpada na trop prowadzący do Stracha, nie waha się prosić Poli o pomoc. Wspólnie postanawiają odnaleźć bezwzględnego psychopatę, którego tożsamość pozostaje zagadką od ponad dwudziestu lat. Rozpoczyna się drobiazgowe i pełne zwrotów akcji śledztwo, które zmieni niejedno ludzkie życie. A to dopiero początek…
Nie sposób odłożyć "Córeczek" nawet na chwilę, gdyż książka ta zapewnia solidny dreszczyk emocji, wyzwala napięcie, a do tego wszystkiego, jej lekturze towarzyszy stale narastająca aura tajemnicy. Musicie więc koniecznie poznać ten angażujący i porywający thriller w wykonaniu prawdziwego kreatora obezwładniających doznań 😀


Zemsta jest niekiedy najskuteczniejszą terapią. Przyjemnego nowego tygodnia Wiolu.🤗
OdpowiedzUsuńLubię takie mroczne, psychologiczne opowieści, które od początku trzymają w napięciu i nie pozwalają o sobie zapomnieć.
OdpowiedzUsuńtak, chętnie sięgnę po tę książkę:)
OdpowiedzUsuńCiekawi mnie ta książka.
OdpowiedzUsuńZdecydowanie chcę poznać tę historię.
OdpowiedzUsuńO kurczę. Myślę, że spodobałoby mi się ta historia.
OdpowiedzUsuńNie czytałam pierwszego wydania, to teraz chętnie poznam nowe wydanie.
OdpowiedzUsuńwidzę, że coś dla mnie:)
OdpowiedzUsuńChętnie przeczytam tą książkę :)
OdpowiedzUsuńAkurat czytałam.
OdpowiedzUsuń