Stella. Oblicza zemsty pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 

Nadchodzi wyczekiwana kontynuacja historii Stelli zrodzona w wyobraźni Adriana Bednarka! "Oblicza zemsty" będzie miała swoją premierę 15 maja i podobnie jak pierwsza część, zostanie wydana pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach 😀


Stella Skalska, uwięziona w cieniu mrocznej przeszłości i targana niekontrolowanymi morderczymi pragnieniami, nie potrafi zdecydować się na opuszczenie rodzinnej Częstochowy. Tu bowiem, wśród ulic, które zna jak własną kieszeń, ukrywa się osoba, której zabicie mogłoby przywrócić jej spokój. Stella wie jednak, że kolejna zbrodnia uczyniłaby ją główną podejrzaną w śledztwie dotyczącym seryjnego mordercy znanego jako Brzytwiarz.

Prowadzi więc życie pełne rozrzutności i luksusu, próbując zagłuszyć swoją samotność i ciemne myśli. Gdy pojawia się tajemniczy klient z nietypowym, lecz kusząco opłacalnym zleceniem, postanawia zaryzykować. Nie zdaje sobie sprawy, że zarówno klient, jak i obiekt zlecenia skrywają mroczne sekrety, a jeden z nich łączy się bezpośrednio z jej największym wrogiem.

Wkrótce Stella zostaje wplątana w sieć intryg, która zmusi ją do walki o przetrwanie. Stanie przed wyborem: poddać się żądzy zemsty czy odnaleźć w sobie siłę, by stawić czoła przeciwnościom i rozbudzonym pragnieniom. W tej grze na śmierć i życie, będzie musiała skonfrontować się nie tylko z groźnym przeciwnikiem, ale również z własnymi słabościami.

"W świecie pełnym mrocznych sekretów, granice zemsty nie istnieją".


Poznaliście już mroczną historię Stelli? Skusicie się na jej kontynuację?

Zapowiedź została opublikowana w ramach współpracy z Wydawnictwem Zaczytani.

13 komentarzy:

 1. zemsta - siła niespotykana, bo w małym ciele potrafi obudzić olbrzyma

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję patronatu Wiolu. Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu! Na pewno będzie dużo wrażeń!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem bardzo ciekawa tej historii. Serdecznie gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam, nie czytałam 1 części.
  Gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 6. Całkiem ciekawa książka :D
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. O rany, widzę, że mam zaległości. Przyznam szczerze, lubię polskie thrillery, ale o tym autorze nie słyszałam. Chętnie sięgnę po pierwszą część. Dziękuję, bo w obecnej chwili dryfuję po księgarniach i nie mogę się na żadną pozycję zdecydować. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę nadrobić zaległości z tym autorem. 👍

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger