Zapraszam na spotkanie autorskie online z Aleksandrą Świderską |#PrologLive

 

O tym, czy jest w nas tyle samo światła, co mroku, o kreowaniu postaci niebinarnej w kryminalno-sensacyjnej powieści, o trudnościach w pisaniu kolejnej części Mgłaversum i o Równonocy, podczas której może wydarzyć się wszystko z Aleksandrą Świderską porozmawiam w nadchodzącą środę. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📔 Monako. Konrad Gronczewski w towarzystwie Antoniego Moskala, którego poznał podczas prawie trzytygodniowego pobytu w tureckim szpitalu, zaczyna realizować swój plan. Młody chłopak doskonale spełnia swoją rolę przynęty, dzięki czemu Konrad może rozpocząć prywatną vendettę.

🗺 Następujące po sobie wydarzenia zabierają bohaterów do Londynu, Paryża, a nawet nad alpejskie Jezioro Como. Nie wiadomo jednak, kto w tej grze będzie wygranym, gdyż Iwona, seryjna morderczyni wie, gdzie uderzyć, aby zabolało najmocniej.

Znacie cykl "Mgłaversum"?

4 komentarze:

 1. Dziękuję za zaproszenie. Nie znam tego cyklu .

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe moim zdaniem. Zwłaszcza nie pojawiająca się często w literaturze (z tego co wiem) postać niebinarna. To na pewno wyzwanie dla autora, zwłaszcza w kwestii, aby wszystko wyszło naturalnie i zgrabnie oraz delikatnie w jakimś sensie.

  ,,Planeta małp" to w jakimś sensie klasyka. :) A klasykę warto poznawać czy odświeżać ją sobie.

  Pozdrawiam!
  https://mozaikarzeczywistosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam jeszcze twórczości autorki, więc tym bardziej jestem ciekawa tego spotkania.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger