"Jeśli wszystko ma swój początek, to w tym przypadku początkiem musiał być deszcz". Fragment książki "Miłość i rękawice bokserskie"

 

Dzieciństwo Róży, które przypadło na czasy PRL-u, naznaczyła choroba ukochanej mamy. Może to właśnie trudne doświadczenia sprawiły, że dziewczynka od najmłodszych lat była zaradna, ale też nieco zadziorna, i wierzyła, że zawsze da sobie radę. Najlepiej czuła się w towarzystwie swojego przyjaciela, Waldiego, a ukojenie znajdowała w męskim, brutalnym sporcie – boksie. Gdy w wieku dwunastu lat poznała Boksera, szorstkiego oraz potężnie zbudowanego mężczyznę, którego poprosiła o trenowanie, nie wiedziała, że tak bardzo wpłynie na jej życie rodzinne… I okaże się brakującą cząstką w jej malutkim świecie. 


Do lektury książki "Miłość i rękawice bokserskie" zapraszam was razem z autorką i Wydawnictwem Novae Res. Dzisiaj możecie przeczytać fragment tej powieści 😀"Miłość i rękawice bokserskie" to wzruszająca, pełna ciepła i czułości powieść o tym, że ludzie, którzy są sobie pisani, zawsze się odnajdą – bez względu na czas, odległość oraz przeciwności losu. Premiera powieści już 14 maja!

Fragment został opublikowany w ramach współpracy z Wydawnictwem Novae Res.

10 komentarzy:

 1. Na razie nie mam w planach, pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja myślę, że kiedyś tę książkę przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fragment jest intrygujący. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny fragment, uwielbiam gdy mogę bliżej zapoznać się z książką :) Gratuluję, a tytuł bardzo chętnie przeczytam jak tylko będę miała okazję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba się skuszę :) Same ciekawe tytuły polecasz!

  OdpowiedzUsuń
 6. I kolejny tytuł do zapisania,bo naprawdę ciekawie zapowiada się ta książka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Interesujące. Nie czytałam jeszcze książki o bokserach :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger