Zapraszam na spotkanie autorskie online z Anetą Korycińską | #PrologLive

 

O bolesnych wyzwaniach i ćwiartowaniu życia, o różnych aspektach codzienności z ADHD, o trudnościach w zaopiekowaniu się sobą, o niewidocznych bitwach i o radiu nadającym różne stacje jednocześnie z Anetą Korycińską, znaną jako Baba od Polskiego porozmawiam w nadchodzący wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.

Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀

📔 Gdyby Aneta wiedziała o tym wcześniej, być może jej życie wyglądałoby zupełnie inaczej. Mając 33 lata uświadomiła sobie, że nie jest zepsuta, a jej trudne doświadczenia to wynik funkcjonowania neuroatypowej osoby w neurotypowym świecie. Trzynaście miesięcy zajęło jej oswajanie się z diagnozą.

🧠 Aneta Korycińska zaprasza do bebechów swojej głowy i nie tylko, gdyż „Radio w mojej głowie. Opowieści o ADHD” to książka ukazująca historię autorki, a także osiemnastu innych ludzi dotkniętych tym zaburzeniem. Książka udowadniająca, że ADHD to nie moda, a dysfunkcja, o której nadal zbyt mało wiemy.


Znajdźcie koniecznie czas na naszą wtorkową rozmowę 😀

3 komentarze:

  1. Tradycyjnie dziękuję za zaproszenie, ta książka musi być świetna :-) .

    OdpowiedzUsuń
  2. dziękuje za zaproszenie :) pozdrawiam :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie znam autorki, ani Jej twórczości, więc tym bardziej jestem ciekawa spotkanie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger