A na niebie blask od gwiazd. Opowieści na Boże Narodzenie na mojej półce

 

Autorki “Opowieści z wiary” (Agopsowicz Beata, Czerwińska Renata, Kaszubowska Daria, Lis Małgorzata, Litwinko Emilia, Mikutel Magdalena, Przeździk Natalia, Targosz Katarzyna) – wyjątkowych historii, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością – w gwiazdkowym prezencie dla wszystkich czytelników przygotowały zbiór niezwykłych opowiadań inspirowanych czasem adwentowego oczekiwania i tajemnicą Bożego Narodzenia. Wśród połyskujących dekoracji, świątecznych reklam i płynących zewsząd przebojów z dzwoneczkami odnalazły i zebrały okruchy prawdy o tym, że w wigilijną noc Bóg rodzi się w ludzkich w sercach, szczególnie tych poszukujących miłości, samotnych, zranionych, wątpiących i nieszczęśliwych. Ta wyjątkowa antologia to zbiór wzruszających opowiadań, których bohaterowie, choć znajdują się w różnych częściach Polski i mają różne historie życia, w nowinie o Bożym Narodzeniu odnajdują tę samą zapowiedź wielkiej miłości, która trwa dłużej niż świąteczna atmosfera i daje więcej radości niż najpiękniejszy prezent pod choinką. Przyjmijcie od nas ten przepiękny literacki podarunek i zanurzcie się w lekturze opowieści, które pozostaną w waszych sercach nie tylko w czasie świąt!


W patronackiej recenzji zbioru "A na niebie blask od gwiazd" napisałam, że w tych opowieściach każdy znajdzie swoją gwiazdę, a jej literacki blask ogrzeje najbardziej zmarznięte serca.

Na skrzydełku okładki znajdziecie moją rekomendację 😀
Poznajcie osiem opowiadań przedstawiających historie niosące nadzieję, radość i wiarę w sens Bożego Narodzenia. Ich moc tkwi w różnorodności, która przecież tak mocno definiuje duchowy wymiar świąt. 


11 komentarzy:

 1. Lubię takie klimaty, więc to coś dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Planuję przeczytać tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam problem z dodawaniem komentarzy - a chciałem napisać , że książka na czasie i gratuluję patronatu .

  OdpowiedzUsuń
 4. Może to lektura na przyszłe święta??? Teraz mam w planach inne lektury, ale chętnie powrócę do tej za rok.

  OdpowiedzUsuń
 5. Będę miała ten tytuł na oku. Super, że to "historie niosące nadzieję, radość i wiarę w sens Bożego Narodzenia". :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam zamiar sięgnąć po tę książkę przed świętami, ale już nie zdążę :(. Może się uda w przyszłym roku...

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna okładka i ciekawe opowiadania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pozycja na czasie, święta tuż tuż. Czuć klimat nawet przez okładkę. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. W tym roku świąteczne książki były moim małym postanowieniem na adwent. Trochę już za mną, chociaż żadna mnie nie porwała. Ale ta pozycja brzmi intrygująco 😉

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger