OOBE. Tajemnica punktu scalającego niebawem w księgarniach

 

Robert Noble powraca z kolejną ciekawą propozycją czytelniczą dla wszystkich, którzy interesują się ezoteryką, rozwojem duchowym i świadomością. To również ważna lektura dla tych, którzy chcą żyć pełniej i lepiej zrozumieć siebie i świat wokół siebie.  Poznajcie "OOBE. Tajemnica punku scalającego".


Robert Noble, autor bestsellerowej powieści Nagual Julian, kontynuuje podróż duchową w najnowszej książce, która ujawnia tajemnice punktu scalającego.

W książce Noble opisuje, jak dzięki pomocy Naguala Juliana i innych Czarowników nauczył się przesuwać swój punkt scalający, aby doświadczać życia bardziej intensywnie, w pełni rozumieć jego istotę i odkrywać tajemnice wszechświata. Opowiada też o tym, jak trudne jest zapamiętanie tych doświadczeń i jak można je odzyskać.

Noble, jako Czarownik z grupy Naguala Juliana, przekonuje, że każdy może zawalczyć o swoje życie i zdobyć moc poprzez oszczędzanie energii. Twierdzi, że dyscyplina i działania zgodnie z Sercem mogą sprawić, że nasze życie stanie się pełne magii.


Interesujecie się ezoteryką? Skusicie się na lekturę tej książki?

10 komentarzy:

 1. Nie moja tematyka, ale książka na pewno zainteresuje wielu czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety też nie moja tematyka, pozdrowienia :-) .

  OdpowiedzUsuń
 3. Okładka z pewnością przyciąga wzrok.

  OdpowiedzUsuń
 4. OOBE to ciekawy temat i też będę miała okazję poznać kolejną książkę Roberta :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z chęcią bym przeczytała tą książkę, jednak muszę poczekać aż w moim życiu nieco się uspokoi. Ostatnio mam dużo na głowie, w związku z pewnymi problemami, które muszę koniecznie rozwiązać. Aktualnie poszukuję w Łodzi adwokata od prawa cywilnego i mam nadzieję, że wkrótce trafię na jakąś kancelarię.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiem komu polecić tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam do obejrzenia na moim kanale wieczoru autorskiego: https://youtube.com/live/9g6KKlU7Ap4

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger