Zapraszam na spotkanie autorskie online z Wiolettą Pyzik | #PrologLive

 

O cenie za szczęście, o filtrach, które zakłamują naszą rzeczywistość, o równoległych światach, w jakich przyszło nam żyć, o pracy influencera i o wyboistej drodze od blogowania do pisania książek z Wiolettą Pyzik, znaną w sieci jako Niewyparzona Pudernica, porozmawiam w najbliższy poniedziałek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📓 Izabela ma trzydzieści sześć lat, mieszka z chłopakiem w małym mieście zlokalizowanym na wschodzie Polski i na co dzień wykonuje zawód fryzjerki. Kobieta pokazuje swoje szczęśliwe życie na instagramowym koncie, które obserwuje spora rzesza osób. To jednak tylko pozory.

📓 Za filtrem sielanki i wszechobecnego uśmiechu na twarzy, kryje się bowiem okrutna prawda pod postacią kłamstwa, zazdrości i rosnącej frustracji. Iza chce bowiem spełnić swoje marzenie o życiu w dostatku i splendorze, a jej determinacja w osiągnięciu tego celu prowadzi do zaskakujących wydarzeń.

Rezerwujcie sobie czas na nasze spotkanie 😀

4 komentarze:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger