Deman Artura Urbanowicza w księgarniach

 

Artura Urbanowicza przedstawiać chyba nie trzeba. Po ponad dwóch latach od premiery swojej ostatniej powieści - "Paradoksu", Artur Urbanowicz powraca z najnowszą powieścią. "Deman" to, jak sam autor zaznacza, "...hołd złożony ważnemu kulturowemu zjawisku, jakim są mitologie superbohaterskie, i pełna wnikliwych obserwacji historia psychologiczna o piętnie, odpowiedzialności i konsekwencjach posiadania nadludzkich mocy, o których marzy każdy z nas. To także przestroga, co dzieje się z człowiekiem, który karmi się wyłącznie brudem otaczającego go świata". Premiera "Demana" już 28 września!


Zastanawiałeś się kiedykolwiek, co by się wydarzyło, gdyby w czasie opętania to człowiek kontrolował demona, a nie odwrotnie?

Każdy skrywa jakiś mroczny sekret. Dorian nie stanowi tu wyjątku. Nikt nie wie, że ten młody warszawski ksiądz jest ojcem. Nawet matka dziecka, które okazało się wynikiem przygody na alkoholowej imprezie, o czym Dorian dowiedział się dopiero kilka lat później. Dręczony wyrzutami sumienia, kapłan nie ma odwagi się ujawnić i korzysta z usług psychologa. Obserwowanie swojej rodziny i pomaganie jej z ukrycia staje się jego obsesją.

Pewnego dnia bierze udział w tragicznie zakończonym egzorcyzmie. Niedługo po nim zdaje sobie sprawę, że dzieje się z nim coś dziwnego – gdy tylko się do kogoś zbliży, poznaje wszystkie jego grzechy, traumy i ciemne tajemnice. A to dopiero przedsmak jego nowych zdolności...

Zło wielkiego miasta go kusi. Zło go przyciąga. Wraz z nim pojawiają się potężni przeciwnicy. W tym największy, najtrudniejszy do pokonania – on sam.

Źródło - Fanpage autora

Najnowsza powieść Artura Urbanowicza to komiksowy rozmach w polskich realiach, hołd złożony ważnemu kulturowemu zjawisku, jakim są mitologie superbohaterskie, i znakomita historia psychologiczna o piętnie, odpowiedzialności i konsekwencjach posiadania nadludzkich mocy, o których marzy każdy z nas. Przeczytacie?


Materiał został opublikowany w ramach współpracy z Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej.

7 komentarzy:

 1. Książki tego autora zawsze są u mnie mile widziane.

  OdpowiedzUsuń
 2. Okładka przykuwa uwagę, raczej nie moja tematyka, ale wiem komu polecić :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kupiłabym, ale patrząc na cenę książki... Daruję sobie jednak.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niedługo chyba będę czytać Paradoks tego autora.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger