Zapraszam na spotkanie autorskie online z Moniką Ligą | #PrologLive

 

Nowy tydzień rozpocznę kolejną rozmową w ramach cyklu Legimi #PrologLive. Z Moniką Ligą porozmawiam o brutalności i mroku, jakie spowijają ludzką duszę, o karmie, która powraca w najmniej spodziewanych momentach, o popularności thrillera erotycznego i o sukcesie w self-publishingu.


Spotkanie odbędzie się na moim fanpage'u oraz na stronie księgarni Legimi 😀


Marta wychodzi ze szpitala i zgadza się na propozycję Piotra dotyczącą wspólnego zamieszkania. Para uczy się siebie na nowo i odkrywa siłę prawdziwego uczucia.

Marcel żyjący z wyrzutami sumienia postanawia pomóc ofierze swojego kolegi, która zaczyna go fascynować. Natasza wprowadza się do jego domu i pomimo swoich traumatycznych doświadczeń, przynosi ze sobą ciepło oraz radość życia.

Losy bohaterów ponownie łączą się ze sobą po wywiadzie, jakiego udziela Marcel na polecenie swojego przełożonego. Psychol rozpoczyna bowiem swoją własną grę, bez zasad i jakichkolwiek zahamowań.


Serdecznie zapraszamy was na nasze spotkanie 😀


8 komentarzy:

 1. Interesuje mnie zwłaszcza self - publishing :-) . Pozdrowienia :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałem wcześniej o takim gatunku jak thriller erotyczny. Ciekawie brzmi i może kryć różne smaczki w sobie. :)

  Cała książka o DNA jest całkiem dobrze napisana. Dlatego większość odbiorców nie zatrzyma się na czytaniu samych ciekawostek. :) Chociaż tak jak zaznaczyłem w recenzji to nieco bym skrócił całość. Ale poza tym to naprawdę niczego sobie książka.

  Pozdrawiam!'
  https://mozaikarzeczywistosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta książka już mi gdzieś mignęła, thriller erotyczny to dla mnie zupełna nowość, z samej ciekawości bym przeczytała :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno będzie sporo osób.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger