Zapraszam na spotkanie autorskie online z Andrzejem Mathiaszem

 

Przede mną kolejna ciekawa rozmowa. 24 sierpnia spotkam się bowiem z Andrzejem Mathiaszem, autorem zajmującego kryminału pt. "Maszyna losu", jakiemu Subiektywnie o książkach patronuje medialnie. 

Spotkanie odbędzie 24 sierpnia o godzinie 18.00 na moim fanpage'u 😀

To nie on zabija, tylko los. On jedynie losowi pomaga.

Gdy prokurator Adam Szmyt odbiera dziwny telefon z pytaniem o pomarańcze, nie podejrzewa, że to zapowiedź jego najkoszmarniejszych dni. Oto po latach odsiadki wyszedł z więzienia Czesław Grinwald – sadystyczny zabójca – żądny zemsty na tych, którzy go posadzili. Każdy dzień przynosi nową ofiarę. Oprócz ciał sprawca zostawia na miejscu zbrodni tajemniczy bałagan, jak po uderzeniu tajfunu. To jego maszyna losu, w której każdy przedmiot, puszczony w ruch, nabiera nowego znaczenia i niesie złowieszcze przesłanie. Szmyt próbuje powstrzymać morderczą serię, lecz Grinwald pozostaje nieuchwytny niczym cień. I właśnie zaczął budować kolejną maszynę losu. Ostatnią. Na Szmyta.

Andrzej Mathiasz, autor sensacyjnej „Drugiej rzeczywistości” i kryminału „Szlam”, powraca z trzymającym w napięciu, mrocznym kryminałem. Tym razem prokurator Adam Szmyt, bohater wcześniejszego „Szlamu”, zmierzy się z dramatycznymi wydarzeniami sprzed dwudziestu lat, by stoczyć walkę o życie swoje i swojej córki.


Zapraszam was bardzo gorąco na nasze spotkanie 😀


7 komentarzy:

 1. Książka bardzo mnie ciekawi, więc tym bardziej chętnie wezmę udział w spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka jest na mojej półce, więc chętnie poznam autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. chętnie bym się pojawiła na tym spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się ciekawe spotkanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie ♡
  To na pewno będzie interesujące i owocne spotkanie :) Książka brzmi interesująco, bardzo chętnie poznałabym bliżej tę historię :) Wspaniały wpis Kochana :)
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger