Gniazdo pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 

Już 16 września na naszych księgarskich półkach pojawi się "Gniazdo" Anny Stańczyk, czyli zgłębiający ludzką psychikę thriller kryminalny, którego finału nie sposób przewidzieć. Subiektywnie o książkach patronuje medialnie tej książce.

Majka Leśniewicz wraz z mężem i dwojgiem przyjaciół wraca na miejsce wypadku, któremu uległa dwa lata wcześniej podczas brawurowej wspinaczki. Wizyta w Podzamczu ma ostatecznie zakończyć uciążliwą terapię stresu pourazowego i przywrócić Majce dawne życie. Jednak rodzinne strony po raz kolejny okazują się dla niej nieprzychylne. Kiedy wszystko zdaje się iść ku lepszemu, kobieta znika nagle w czasie imprezy pod zamkiem. W poszukiwania angażuje się miejscowa policjantka – Sara Wilczek. Wnikliwa pani sierżant nie do końca wierzy w dobre intencje bliskich zaginionej, a ze względu na niewyjaśnione zdarzenie sprzed lat, sprawa Leśniewiczów zaczyna nabierać dla niej osobistego znaczenia.

Trudne dzieciństwo, toksyczne relacje i przeszłość, która wciąż depcze bohaterom po piętach. Komu i dlaczego zależy na tym, aby Majki nigdy nie odnaleziono? Jakie tajemnice skrywają jurajskie ostańce i ciemne korytarze jaskiń?Niebawem o książce Anny Stańczyk opowiem wam nieco więcej. Jesteście zainteresowani jej przeczytaniem?

Materiał został opublikowany w ramach współpracy z Wydawnictwem Vectra.

15 komentarzy:

 1. Dla fanów takiego gatunku może, to być fajna książka do przeczytania :).

  Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że dla mnie to również okaże się ciekawa książka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trudne dzieciństwo i toksyczne relacje to tematy na czasie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję patronatu! :) Ciekawi mnie ta książka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawa książka. Chciałabym ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiada się dobrze. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję patronatu i czekam na recenzję!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję Ci patronatu. Dzięki Tobie wiem, że taka książka będzie już wkrótce miała swoją premierę. Ależ mnie zaintrygowałaś.

  OdpowiedzUsuń
 9. W takim razie czekam na Twoją opinię.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger