Kobiece everesty na mojej półce


Bohaterkami tej książki są zwyczajne kobiety. Takie z sąsiedztwa, mijane każdego dnia przy osiedlowym sklepiku. Różni je niemal wszystko: wiek, doświadczenie, styl życia, odwaga. Łączy jedno: każda z nich w pewnym momencie swojego życia uwierzyła, że może zmienić: siebie, swoje otoczenie, perspektywę. Że – choć to nie zawsze jest proste – można, trzeba, a już na pewno warto to zrobić. Czasem szły na obdartych kolanach, czasem z radosnym uśmiechem zwycięstwa. Idą wciąż, bo przecież życie toczy się dalej, a moje bohaterki stają przed kolejnymi wyborami. Każdego dnia. Podjętych decyzji żadna nie żałuje. Wszystkie zgodziły się wystąpić pod prawdziwymi nazwiskami, choć ich historie obnażają wiele słabości. Jestem im wdzięczna za wpuszczenie mnie w ich intymny świat i odwagę dokonania wiwisekcji własnych przeżyć. Tym chciały podzielić się także z Wami.


W patronackiej recenzji "Kobiecych everestów" napisałam, że jeśli szukacie w swoim codziennym życiu inspiracji do większych i mniejszych zmian, to ten zbiór z pewnością może okazać się dla was takim motywacyjnym kopem, po którego lekturze, podejmowanie trudnych decyzji będzie łatwiejsze.

To książka dla kobiet, które szukają inspiracji, motywacji do zmiany, odpowiedzi na własne wątpliwości. W erze nakładania filtrów zapominamy o tym, co ważne. Że każdy może i ma prawo walczyć o siebie i swoją godność. Że człowiek sam w sobie jest wystarczający. Książkę możecie zakupić na stronie autorki, do czego bardzo gorąco was namawiam.


15 komentarzy:

 1. Gratuluję nabytku Wiolu, i życzę zaczytanego weekendu - mój będzie aktywny fizycznie, pozdrawiam serdecznie :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Thanks for sharing this wonderful book

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi niezwykle interesująco, jestem pewna, że warto tą książkę przeczytać 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję serdecznie. Oczywiście podtrzymuję swoją chęć przeczytania tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka wydaje się być ciekawa :D Gratuluję patronatu :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu. Książkę prędzej czy później przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje gratulacje i cudna dedykacją w książce :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Widziałam Twoją recenzję tej książki i muszę przyznać, że czuję się zaintrygowana tą książką. Lubię czytać o ciekawych kobietach :)

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo ważna książka! Chętnie poczytam:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jestem bardzo ciekawa tej propozycji i chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Przepiękna dedykacja, gratuluję patronatu <3 Książka wydaje się naprawdę ciekawa, cenię kobiety, które walczą o siebie, swoje marzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 12. No i pięknie! Kolejna pozycja w antykwariacie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger