Zapraszam na spotkanie autorskie z Małgorzatą Wasilewską

 

Z wielką przyjemnością chciałabym zaprosić was na spotkanie autorskie online z Małgorzatą Wasilewską. Z autorką zbioru pt. "Kobiece everesty" spotkam się już w przyszły piątek.

Spotkanie odbędzie się 18 marca o godzinie 18.00 na moim fanpage'u 😀


Czy losy 23 zupełnie obcych kobiet mogą wciągać?​ Mieszkamy obok nich, codziennie mijamy je na ulicy. To niezauważalne wojowniczki. Są w różnym wieku, mają inne doświadczenia, stan rodzinny, przeszłość. Łączy je jedno: zbudowały swój świat na nowo. Spełniły marzenia. 

Wszystkie bohaterki zgodziły się wystąpić pod prawdziwymi nazwiskami, choć ich historie obnażają wiele słabości. Niektóre spotkały się z publicznym hejtem, niektóre łatały dziury w samotności. Wpuszczają Was w swój intymny świat, odważnie podnosząc głowę, jakby mówiły: spójrz, teraz już nic nas nie zatrzyma. To inspirujące historie.

Do tego projektu autorka zaprosiła trzy kobiety, których nazwiska mogą Wam coś mówić. To:

  • Basia Ritz, pierwsza zwyciężczyni polskiej edycji programu MasterChef
  • wicemiss Polski, modelka Ilona Felicjańska (Montana)
  • Magdalena Witkiewicz, pisarka

Autorka o książce
Bohaterkami mojej książki są zwyczajne kobiety. Takie z sąsiedztwa, mijane każdego dnia przy osiedlowym sklepiku. Różni je niemal wszystko: wiek, doświadczenie, styl życia, odwaga. Łączy jedno: każda z nich w pewnym momencie swojego życia uwierzyła, że może zmienić: siebie, swoje otoczenie, perspektywę. Że – choć to nie zawsze jest proste – można, trzeba, a już na pewno warto to zrobić. 

Czasem szły na obdartych kolanach, czasem z radosnym uśmiechem zwycięstwa. Idą wciąż, bo przecież życie toczy się dalej, a moje bohaterki stają przed kolejnymi wyborami. Każdego dnia. Podjętych decyzji żadna nie żałuje.

Wszystkie zgodziły się wystąpić pod prawdziwymi nazwiskami, choć ich historie obnażają wiele słabości. Jestem im wdzięczna za wpuszczenie mnie w ich intymny świat i odwagę dokonania wiwisekcji własnych przeżyć. Tym chciały podzielić się także z Wami. 

To książka dla kobiet, które szukają inspiracji, motywacji do zmiany, odpowiedzi na własne wątpliwości. W erze nakładania filtrów zapominamy o tym, co ważne. Że każdy może i ma prawo walczyć o siebie i swoją godność. Że człowiek sam w sobie jest wystarczający.


Książkę możecie zakupić na stronie autorki, a ja oczywiście zapraszam was bardzo gorąco na nasze spotkanie.

12 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger