Nasze szczęśliwe czasy już w księgarniach w nowej szacie graficznej

 

Na tę wiadomość z pewnością czekało wielu czytelników. Wydawnictwo Kwiaty Orientu postanowiło wznowić wydanie książki "Nasze szczęśliwe czasy". Nową szatę graficzną tego dzieła możecie podziwiać już od 22 listopada.


"Nasze szczęśliwe czasy" to powieść o odkupieniu. Gong Ji-young przedstawia historię związku Yun-su - młodego człowieka skazanego na karę śmierci i Yu-jeong - pięknej, bogatej kobiety, której pełne cierpienia życie naznaczone zostało piętnem seksualnego i psychicznego znęcania. Jej pogarda dla matki i obojętność wobec reszty świata czynią ją wyobcowaną ze społeczeństwa i izolują od jakiejkolwiek szansy na szczęście.

Yu-jeong ma również ciotkę - siostrę zakonną Monikę, która od 30 lat odwiedza skazańców, rozmawia z nimi i próbuje resocjalizować. Pewnego dnia ciotka doprowadza do spotkania Yu-jeong i Yun-su. Kiedy młodzi odkrywają, że jest coś, co ich łączy (smutek), pojawia się między nimi wyjątkowe uczucie. Uczucie, które może rozwijać się w krótkim czasie przeznaczonym na spotkania raz w tygodniu. Czy nauczą się czegoś od siebie? Jak miłość odmieni ich życie?

"Nasze szczęśliwe czasy" to opowieść o miłości, która daje coś w rodzaju osobistego zbawienia, coś, czego nie sposób zapomnieć.


"Nasze szczęśliwe czasy" niebawem pojawi się na blogu. Czytaliście tę książkę? Macie ją w planach?

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Kwiaty Orientu

16 komentarzy:

 1. Nie czytałem tej książki, ale w planach mam - po Twoim Wiolu zachęcającym poście :) Serdecznie pozdrawiam w piątek. Udanego piątku życzę i udanego weekendu :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała historia, bardzo chciałabym ją poznać bliżej 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem jeszcze czy sięgnę po tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam tą książkę w starym wydaniu kilka lat temu. I wciąż wracam do niej myślami i uważam, że powinnam do niej wrócić. W końcu to jedna z tych książek, które zrobiły na mnie naprawdę ogromne wrażenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa książka:) Chętnie przeczytam lub podaruję bliskim pod choinkę:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Lektura wydaje się ciekawa, wprawdzie nie dla mnie, ale na pewno zainteresuje osoby lubiące tego typu książki.

  OdpowiedzUsuń
 7. W okresie świątecznym lubię czytać takie książki o miłości. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zaciekawiła mnie ta historia

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam tej książki, nigdy o niej nie słyszałam, ale jej opis mnie nie kusi. Chętnie więc przeczytam Twoją recenzję, może mnie zachęci do poznania tej historii :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie czytałam i czekam na Twoją opinię.

  OdpowiedzUsuń
 11. Z okładkami bywa różnie, czasami są lepsze za drugim, trzecim razem, a czasami gorsze. Ale to moja subiektywna ocena.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger