"Tutaj jest inny świat i panują inne zasady". Fragment książki "Creseeker"

 

Smutny nie jest normalnym człowiekiem. Gdyby był normalny, nigdy nie zdecydowałby się na nagłe przekreślenie całego swojego dotychczasowego życia i spontaniczną podróż do legendarnej Stolicy Eksploracji, Aylonu. Zdeterminowany, by odnaleźć sześcienną skrzynię i wydobyć z niej kreacyjną nagrodę, postanawia wkroczyć do pełnego niebezpieczeństw creseekerskiego półświatka. Środowisko powiązane z nieautoryzowanymi przez władze poszukiwaczami fantów okazuje się znacznie odbiegać od jego wyobrażeń. Gdy wychodzi na jaw, że upragniony eksplorant trzeba najpierw ukraść z rąk owianego złą sławą gangu filipińskich zabijaków, sprawy nieco się komplikują. Głównego bohatera czeka niełatwe zadanie, zwłaszcza, że na jego drodze pojawia się szalony człowiek o żółtych oczach, skrywający niejedną tajemnicę. Czy Smutnemu uda się nie zatracić w mrokach bezwzględnego Aylonu?


Do lektury książki "Creseeker" zapraszam was razem z jej autorem Dexem Carsterem. Dzisiaj możecie przeczytać fragment tej powieści 😀 
Jeśli chcecie się przekonać, czy w tej grze nie ma zwycięzców, a są tylko przegrani, zapraszam was do lektury tej książki.

Wpis powstał w ramach współpracy z autorem

9 komentarzy:

 1. Fragment dość intrygujący Wiolu. Serdecznie pozdrawiam znad starej mitologii. Jutro mam ciężki dzień, pozdrawiam serdecznie. Dobrego dnia i dobrej nocy. Dziś odkurzałem międzywojnie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fragment brzmi bardzo ciekawie - super propozycja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. uuu fragment serio ciekawy:D wciągnęło normalnie mnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Opis fabuły brzmi bardzo ciekawie, fragment jest w porządku, chociaż nie przepadam za narracją pierwszoosobową, w dodatku opowiadaną w czasie teraźniejszym 😉

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka zapewne znajdzie swoich wielbicieli.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi jak dobry materiał na film!

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno wiele osób zainteresuje się tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 8. Może być to ciekawa pozycja.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger