Przyjdzie pogoda na szczęście pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 

"Przyjdzie pogoda na szczęście" pióra Wioletty Piaseckiej ukaże się nakładem Wydawnictwa Szara Godzina 10 sierpnia 2021 r. To kontynuacja losów bohaterek z powieści "Przyjdzie pogoda na miłość". Subiektywnie o książkach patronuje medialnie tej powieści.


Trzy młode kobiety, które połączyła przyjaźń na dobre i złe. Trzy poruszające historie, które napisało życie. Kontynuacja losów bohaterek z powieści Przyjdzie pogoda na miłość.

Joanna, porzucona przez narzeczonego, próbuje zbudować nowy związek, jednak wciąż zadaje sobie pytane: czy to miłość, czy tylko plaster miodu na zranione serce? Magda, wyczerpana chorobą nowotworową, staje w obliczu rozwodu i bankructwa rodzinnej firmy. Czy podniesie się z kolan, by zawalczyć o lepsze jutro dla córeczki? I wreszcie Zuzanna, którą dotknął okrutny hejt i odrzucenie najbliższych. Czy przezwycięży wstyd i odważy się sięgnąć po marzenia?

Wioletta Piasecka zdaje się mówić, że nie należy tracić nadziei. Nawet najtrudniejsze doświadczenia da się przekuć w siłę, a z łez rozpaczy może wyrosnąć szczęście.

Jeśli zawiedli Cię bliscy, ta książka jest dla Ciebie. Jeśli przytłacza Cię codzienność i poszukujesz nowej drogi życia, ta książka jest dla Ciebie. Jeśli wierzysz w prawdziwą przyjaźń, to Przyjdzie pogoda na szczęście jest idealnym przykładem na to, że się nie mylisz.

Wioletta Piasecka jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Mieszka w Leśniczówce Baranówce w gminie Frombork. W 2020 r. ukazała się jej pierwsza powieść obyczajowa dla dorosłego odbiorcy „Przyjdzie pogoda na miłość”. Pisarka ma jednak w dorobku ponad dwadzieścia książek dla dzieci, jak również scenariuszy teatralnych, wierszy, tekstów piosenek oraz słuchowisk radiowych. W 2020 r. otrzymała stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za projekt „Zakochaj się w słowach, sięgnij po marzenia”.

Jesteście zainteresowani przeczytaniem tej książki?

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Szara Godzina

17 komentarzy:

 1. Gratuluję bardzo ciekawego patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Również gratuluję udanego patronatu Wiolu. Lektura w sam raz na wakacje. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu :D Książka zapowiada się nawet ciekawie :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że potrzebuję teraz takiej lektury, więc czuję się nią zainteresowana.

  OdpowiedzUsuń
 5. Se ve interesante te mando un beso

  OdpowiedzUsuń
 6. Czuję ciepło od tej książki 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapowiada się interesująco. Czekam na Twoją recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję patronatu- książka wydaje się być idealną pozycją podczas wakacyjnego odpoczynku- lubię takie historie :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cieszy mnie nasz wspólny patronat.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger