Dziewiczy rejs na mojej półce


Błędem byłoby powiedzieć, że to historia jakich wiele: młody chłopak, zafascynowany sztuką filmową, próbuje realizować swoje marzenia. Choć jest zdolny i bystry, a jego wrodzona wrażliwość pozwala mu widzieć więcej od innych, dużo bardziej od zdobywania wiedzy w uczelnianych ławach pociągają go długie nocne imprezy i dziewczyny, których nigdy nie ma dość. Przez jego życie przetacza się mnóstwo fascynujących postaci, a każda z nich może stać się inspiracją – wystarczy tylko spojrzeć odpowiednio ustawiając ostrość…

recenzji książka Jacka Głowińskiego napisałam, że poprzez postać Bolesława i związanych z nim wszelkich wydarzeń, autor spowodował pojawienie się w mojej głowie myśli o tym, że każdy z nas jest indywidualnym bytem, jednostką niepowtarzalną. Na skrzydełku książki znajdziecie moją rekomendację. 
Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że "Dziewiczy rejs" nie jest książką dla wszystkich i bardziej wpisuje się w kanon literatury niszowej, po którą czytelnicy sięgają o wiele rzadziej. Jeśli macie ochotę na tego typu lekturę, zachęcam do jej przeczytania.

17 komentarzy:

 1. I kolejna książka na półce. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, jak wspomniałaś, książka skierowana jest ku mniejszej masie odbiorców. Ja się do nich nie zaliczam, dlatego tym razem pas. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nadal podtrzymuje swoją chęć przeczytania tej książki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam pojęcia o tej książki. Gratuluję pięknej polecajki. Jak zawsze zachęca do przeczytania, ale sama nie jestem przekonana, czy to na pewno książka dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Obawiam się, że to chyba nie są jednak moje tematy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. pierwsze słyszę - choć tytuł w użyciu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje Twojej rekomendacji na okładce ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Na razie raczej się nie skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Faktycznie wygląda na niszową lekturę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Z chęcią osobiście przeczytam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Book look amazing. Thank you for sharing.

  New Post - https://www.exclusivebeautydiary.com/2020/04/nikel-eye-cream-with-chestnut_10.html

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo zachecajaca rekomendacja

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger