"Życie za życie" na mojej półce
Czy istnieje świat równoległy – drugi wymiar rzeczywistości? Dla bohaterów tej książki, terapeutki i jej niezwykłego pacjenta, znalezienie odpowiedzi na powyższe pytanie staje się kwestią fundamentalną. To od niej będzie zależało, jak potoczy się ich dalsze życie: czy będą umieli zaakceptować przeszłość i bez lęku spojrzeć w przyszłość.

Jak napisałam w swojej recenzji, "Życie za życie" to książka mocno niejednoznaczna i zapadająca w pamięć, która zmusza czytelnika do własnej interpretacji opisanych w niej wydarzeń. Na okładce znajdziecie moją rekomendację,
"Życie za życie" dotyka trudnego tematu, z którym autorka poradziła sobie na swój własny, oryginalny sposób. Zachęcam was do lektury tej książki.


15 komentarzy:

 1. Coś mocno życiowego lubię takie historie. Jeśli będę miała okazję na pewno przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka w stu procentach dla mnie. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio czytałam o "azjatyckim trójkącie Bermudzkim" i jedna z hipotez dotyczy właśnie innego wymiaru ;). Ciekawy temat na książkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę dodać ją do listy :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Nurtuje mnie, co dalej kryje się w tej książce!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje rekomendacji. Swego czasu bardzo lubiałam czytać tego typu ksiażki i nawet jedna miała taki sam tytuł, więc jestem na tak. Myślę, że Twoja lektura polecana jest bardzo interesująca.

  OdpowiedzUsuń
 7. "Życie za życie" film z 2003 roku gdzie gra Kevin Spacey, profesora uniwersytetu w Teksasie, od lat aktywnie działa na rzecz zniesienia kary śmierci. Film super tak mi sie przypomniał:)

  OdpowiedzUsuń
 8. O to chodzi w dobrej książce, żeby zapadała w pamięć. Widzę, że u boku tej publikacji nie będę rozczarowana.

  OdpowiedzUsuń
 9. Super książka,polecamy,warto przeczytać:-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger