Nieskończona przestrzeń snu - KONKURS!
Dzięki uprzejmości autora książki pt. "Nieskończona przestrzeń snu", mam do rozdania dla Was trzy egzemplarze tego dzieła. Zapraszam na niezwykle kreatywny konkurs z dwoma, zupełnie odrębnymi od siebie zadaniami.
Zasady konkursu: 
 • W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, bez wyjątku.
 • Konkurs trwa od dzisiaj do 30 listopada 2015 r., do północy.
 • Konkurs dzieli się na dwa, zupełnie odrębne od siebie zadania: 

Zadanie nr 1, w którym można wygrać jeden egzemplarz książki.

Opisz najciekawsze osobiste przeżycie senne, ale nie w znaczeniu obrazu sennego, ale "technicznej" strony śnienia - (na przykład i między innymi: różne przejawy świadomości snu, świadomej kreacji sennej, doświadczenia relacji z innymi śniącymi albo przejawu ważnych dla śniącego relacji z bliskimi osobami - żyjącymi i zmarłymi - w rzeczywistości snu (w tym przejawy sennej telepatii), poczucia znalezienia się w cudzym śnie, w cudzej sferze emocjonalnej, następczo potwierdzone przypadki odczytania czyichś intencji podczas snu, albo w miarę dokładnego spełnienia się śnionej wizji. Interesujące mogą być też przypadki sennych ostrzeżeń, a zwłaszcza ich późniejszego wykorzystania, i wiele, wieli innych temu podobnych zjawisk...

Odpowiedzi proszę przesyłać na adres e-mail: janek.rmd@gmail.com


Zadanie nr 2, w którym możecie wygrać dwa egzemplarze książki:

Wymyślcie nazwę przedmiotu z jego krótką charakterystyką, jaki mógłby pojawić się w programie nauczania Uniwersytetu Marzeń Sennych. Ilość znaków i forma nieograniczona. Swoje odpowiedzi należy zostawić pod tym postem, jako komentarz wraz ze swoim adresem e-mail.

 • Będzie mi miło, jeśli zamieścicie baner konkursowy na swoich stronach, nie jest to jednak warunek konieczny.
 • Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Zwycięzców powiadomię e-mailowo o wygranej. 


Do dzieła! Książki czekają na nowych właścicieli!

18 komentarzy:

 1. Chciałabym wziąć udział, ale muszę nad tym pomyśleć, bo zadania nie są takie łatwy :) Czególnie dla mnie :)

  Brzydki Ptak Blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie wymyśliłaś trudne zadania. Nie wiem, czy znajdę czas, żeby coś kreatywnego wymyślić. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. co mi tam, zgłosiłam się :) a nuż się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zadania naprawdę kreatywne, super nagrody a więc warto walczyć <3

  OdpowiedzUsuń
 5. fajne kreatywne zadania, muszę pomyśleć:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Trudne te pytania! Życzę powodzenia innym :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się do konkursu :)
  baner: Zorza poranna
  Email: emulcja@gmail.com
  Obowiązkowym przedmiotem na uniwersytecie marzeń sennych powinien być przedmiot: Alchemia snu. Na tym przedmiocie uczniowie uczyli by się powstawania snu od strony chemicznej, czyli wszystkich tych rzeczy, które dzieją się w organizmie podczas śnienia. Poznawaliby które substancje w organizmie wpływają na pojawianie się marzeń, a które koszmarów. Co wpływa na długość snu, na możliwość przenoszenia się do snów innych, manipulowania snem, większych możliwości tworzenia snu (pod względem architektonicznym). Wyższy stopień tego przedmiotu polegałby na wykorzystywaniu tej wiedzy do wymuszania snów na organizmie, odpowiednio koszmarów i marzeń, długich i krótkich, prostych i pogmatwanych. Nieliczni uczniowie doszli by do takiej wiedzy gdzie za pomocą jednego zastrzyku sprawiliby by druga osoba zaczęła śnić co tylko chcą i jak.

  OdpowiedzUsuń
 8. Biorę udział:D
  Ja osobiści myślę, że takim obowiązkowym przedmiotem mogłyby być- Praktyki senne. Na takich zajęciach uczniowie uczyliby się snów zarówno w praktyce jak i w teorii. Poza tym dodatkowym działem tego przedmiotu byłaby nauka symboliki snów by dany sen mogli interpretować na różne aspekty. Poznaliby także rodzaje snów takich jak sen świadomy, proroczy czy ciągle się powtarzający i techniki by taki sen wywołać.

  E-mail: p1997atryk@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Biorę udział! Poniższy tekst to opowiedź w ramach zadania numer 2.  Socjologia mar sennych.

  Nie zawsze śpimy jedynie o marzeniach, zdarza się też, że w nocy prześladują nas nasze własne lęki. Przedmiot "socjologia mar sennych" pomoże Ci poznać funkcjonowanie strachu i wszelkiego rodzaju zjaw w Twoich snach, zrozumieć ich motywy działania, a także rozpoznać ich charakter i obrać odpowiednią metodę działania, która zamieni upiora w miłego ducha (dział socjologii: resocjalizacja mar sennych).  Email: cyniczny.artyzm@onet.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger