Lucky na mojej półce

 

Maggie jest gwiazdą. Każdy zna jej twarz. Każdy ją podziwia. Każdy uwielbia… A mimo to ktoś dybie na jej życie. Maggie Dalinsky w dzieciństwie spotkała prawdziwa tragedia – była małą dziewczynką, gdy straciła rodziców. Na szczęście opieki nad nią mógł się podjąć starszy brat. Minęły lata. Piękna Maggie robi karierę w świecie filmu. Młoda aktorka jest powszechnie kochana, a jednak Darius Dalinsky z jakiegoś powodu obawia się o bezpieczeństwo siostry. Upiera się, by z lotniska w Nowym Jorku odebrał ją opancerzony, kuloodporny bentley… Szybko się okazuje, że Darius słusznie boi się o Maggie. Na wychodzącą z samolotu aktorkę czeka snajper. W strzelaninie ginie opiekun panny Dalinsky, Jack. Odtąd nad jej bezpieczeństwem ma czuwać seksowny porucznik NYPD Kenneth Stanton. Jednak nie sam. W kolejce do ratowania życia Maggie staje także przystojny ochroniarz „Lucky” Gambini. Mężczyźni razem postarają się utrzymać ją przy życiu. Niezależnie od siebie spróbują także zdobyć jej serce.

 
W patronackiej recenzji książki "Lucky" napisałam, że to romans, w którym z pewnością odnajdą się czytelniczki lubiące w fabule tego gatunku dużo pikanterii, bo historia Maggie i jej mimowolnego uwikłania w miłosny trójkąt serwuje pieprzne sceny podlane zmysłowym sosem.


"Lucky" to nie słodkie i cukierkowe love story, ale romans pełen pikanterii, charakternych bohaterów i odważnych scen potrafiących rozpalić wyobraźnię do czerwoności. 

3 komentarze:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger