Wywiad ze mną w Tygodniku Ciechanowskim

 

Moje rekordowe poczynania nadal interesują media więc pochwalę się, że w jednym z majowych wydań Tygodnika Ciechanowskiego mieszkańcy Ciechanowa i okolic mogli przeczytać wywiad ze mną, jaki przeprowadziła Izabela Koba-Mierzejewska 💓


W naszej rozmowie opowiedziałam o przygotowaniach do ustanowienia Rekordu Polski, o powiększaniu kolekcji książek z autografem pisarzy, a także o pracy promotorki czytelnictwa. Całą rozmowę możecie przeczytać także w wersji elektronicznej Tygodnika Ciechanowskiego KLIK


Zazwyczaj to ja pytam, więc przeczytanie w wersji papierowej wywiadu ze mną to dla mnie bardzo miłe doświadczenie i pamiątka na lata 😀 Ale mi fajnie!

13 komentarzy:

 1. Gratulacje! To świetna robota z Twojej strony godna podziwu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Wiola ale rewelacja! Przepiękna pamiątka! I nie wiedziałam, że aż tyle wysiłku musiałaś włożyć w ten rekord. A Twoja kolekcja książek jest imponująca!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Z chęcią przeczytałam wywiad z Tobą :).

  Gratuluję rekordu, a ilość książek, które posiadasz jest powalająca...

  Nie rozumiem idei kradnięcia komuś konta na Fb...

  Zabrakło mi jednego pytania w wywiadzie :).
  Czy ma Pani w planach napisanie kiedyś swojej książki? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiolu Gratuluję Ci serdecznie i cieszę się razem z tobą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super Wiolu ! Gratulacje ! Wiem jak to miło przeczytać wywiad z sobą w roli głównej. Na pewno cztałaś go kilka razy :))) Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 6. Super wywiad Wiolu. Podziwiam ile pracy włożyłaś w dokumentowanie. Dobrze, że masz wsparcie w rodzinie. Wiele lat zaglądam na Twój blog, byłam świadkiem tego jak rozwijała się Twoja kariera, może nie byłam od samego początku i nie zawsze komentuję, ale wspieram Cię całym sercem. Powodzenia przy pobijaniu kolejnego rekordu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger