Wybór Renaty pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 

12 lipca nakładem wydawnictwa Szara Godzina ukaże się nowa powieść pióra Marzeny Orczyk-Wiczkowskiej – „Wybór Renaty”. To portret osoby, która próbuje uwolnić się z rodzinnych przekonań i żyć swoim życiem. To historia o zrozumieniu, wybaczaniu i dawaniu sobie prawa do szczęścia. Książka zostanie wydana pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach 😀

W pewien majowy poranek Renata uświadamia sobie, że nie jest już młoda. Zajęta pracą na uczelni i uwikłana  w toksyczną relację z matką, wpadła w sidła samotności i monotonnego życia. Ma żal do siebie za niespełnione marzenia i stracone lata młodości.

Z odrętwienia wyrywa ją nieoczekiwane uczucie do znacznie młodszego mężczyzny. Renata oddaje się namiętności, a jednocześnie walczy z wewnętrznym chaosem, próbując odkryć, kim jest i czego tak naprawdę pragnie. Pewnego dnia wszystko się komplikuje jeszcze bardziej ...

Co jest miłością, a co antidotum na zranione przed laty serce? Czy dla kobiety mężczyzna jest warunkiem szczęścia i poczucia wartości?

Edycja książki z dużym, wygodnym drukiem do czytania.

Marzena Orczyk-Wiczkowska 
Autorka czterech tomów poezji, zbioru opowiadań „Klatka",  książki „Ostatni cud” oraz kryminału retro „Basiula”. Regularnie publikuje w prasie literackiej. Laureatka wielu konkursów literackich i poetyckich. Nagrodzona „Przepustką Literacką” przez miesięcznik „Zwierciadło” oraz Nagrodą Prezydenta Dąbrowy Górniczej za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Współzałożycielka Dąbrowskiej Brygady Poetyckiej, pomysłodawczyni oraz współorganizatorka imprez kulturalnych: „Poligon Poetów” i „Manewry Poetyckie”, odbywających się w latach: 2012-2015 na terenie Zagłębia. Jest absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Na co dzień pracuje jako psycholog. Mieszka w Dąbrowie Górniczej. Niebawem opowiem wam o tej książce nieco więcej. Jesteście zainteresowani jej przeczytaniem?


Zapowiedź została opublikowana w ramach współpracy z Wydawnictwem Szara Godzina.

6 komentarzy:

 1. Oczywiście że jestem ciekawa! Bardzo lubię takie powieści. Serdecznie gratuluję patronatu 🙂

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję kolejnego ciekawego patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaje mi się, że mogłaby mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję serdecznie bardzo dobrze zapowiadającego się patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 5. koniecznie muszę sięgnąć po tą książkę, bardzo mnie zaciekawiła

  OdpowiedzUsuń
 6. Może sięgnę, a „Ostatni cud” autorki to świetna książka! Bardzo dobrze napisana, ciekawa. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger