Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie. Będę tam i ja

 

Od kilku dni odczuwam swoiste deja vu, a to za sprawą kolejnych targów książki w Warszawie. Nie zdążyłam jeszcze bowiem uporządkować zdjęć i opublikować relacji ze wszystkich dni, jakie spędziłam na Stadionie Narodowym, a już trzeba było pościągać z półek kolejne książki i zapakować je do walizki. A to wszystko za sprawą tego, że dzisiaj rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie zlokalizowane w Pałacu Kultury i Nauki oraz na placu Defilad. Będę więc tam i ja 😀


W tym roku pod Pałacem Kultury i Nauki zobaczycie mnie w piątek i w sobotę, gdyż w niedzielę wzywa mnie rodzina na komunijną uroczystość chrześniaka mojego męża. Zamierzam więc przez te dwa dni zebrać jak największą ilość autografów, a będzie to nie lada wyczyn, gdyż zabieram ze sobą ponad 40 książek. 

W branżowych kuluarach mówi się o tym, że w przyszłym roku obydwie targowe imprezy w Warszawie mają się odbyć w jednym terminie, więc to dopiero będzie dla mnie wyzwanie i spory dylemat, gdzie być 😦


Moja książkowa sukienka czeka na kolejne podboje, więc jutro z samego rana wyruszamy do Warszawy. Oby tylko dopisała nam pogoda, bo nie znoszę deszczu na tego typu eventach. Wybieracie się w ten weekend pod Pałac Kultury i Nauki?

15 komentarzy:

 1. Ja mam za daleko, ale Tobie życzę udanych Targów, pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale Wiolu, życzą kolejnych cudownych spotkań z autorami, a także z innymi blogerami.

  OdpowiedzUsuń
 3. W takim razie życzę Ci udanej zabawy i miejmy nadzieję, że uda się wszystkie 40 książek uzupełnić autografami :) Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj, ja też chętnie wybrałabym się na takie wydarzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Udanych wrażeń książkowych! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na takie targi ksiąeki to sama bardzo chętnie bym się wybrała :D
  Życzę miłego pobytu na targach książek w Warszawie :D
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Udanych łowów autografowych ;). Mnie niestety ominą te targi, bo dziś jestem w pracy większość dnia, jutro wyjeżdżam, a w niedzielę też mam inne plany. Ciekawe, że w przyszłym roku jedne i drugie targi miałyby się odbyć w jednym terminie, to byłby trochę strzał w kolano dla organizatorów...

  OdpowiedzUsuń
 8. Udanych targów życzę 😊

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzielna i wytrwała z Ciebie Kobieta w tym zdobywaniu autografów! Serdecznie gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 10. Sama jeszcze na takich targach nie byłam, ale zawsze podziwiam Cię jak Ty to musisz czasowo i logistycznie odpowiednio rozegrać, żeby zebrać wszystkie autografy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. mam nadzieję, że kiedyś uda mi się być na takich targach:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Transport tylu książek to nie lada wyczyn.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nigdy nie byłam na targach w stolicy. Razy byłam w Katowicach, ale to dawno dawno. Ale dużo książek wow:) Walizka się przydała.

  Spokojnego wieczoru

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger