Zapraszam na spotkanie autorskie online z Nataszą Sochą |#PrologLive

 

O wyzwaniu pod postacią napisania swojego pierwszego love-story, o tym, dlaczego zemsta jest słodka tylko przez jeden krótki moment, o muzyce, która potrafi łączyć i o tym, że czasami trzeba najpierw pomóc samemu sobie z Nataszą Sochą porozmawiam w nadchodzący wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📘 Anna, żona Marcela zginęła w wypadku samochodowym. Mężczyzna nie potrafi pogodzić się z tą niespodziewaną śmiercią, tęskniąc za codzienną obecnością kobiety, którą kochał najbardziej na świecie. Gdy pewnego dnia w rzeczach zmarłej małżonki znajduje złoty naszyjnik z serduszkiem i wygrawerowanymi inicjałami, jakiego na pewno jej nigdy nie podarował, w jego głowie zaczynają rodzić się pytania.

🔎 Marcel w prywatnym śledztwie, krok po kroku zaczyna odkrywać prawdę o swoim wydawałoby się idealnym małżeństwie. Prawdę, która wywołuje w nim silne pragnienie zemsty.

Będziecie obecni na naszym spotkaniu?

3 komentarze:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger