Wszystkie noce Zeusa. Boski romans na mojej półce

 

Gdy gromowładny bóg zejdzie z Olimpu, by pokochać śmiertelniczkę. Zeus jest ― dosłownie ― bosko seksowny i zupełnie niezdolny do zachowania wierności swojej żonie. Wreszcie Hera nie wytrzymuje. Zawiera sojusz z przedwiecznymi kochankami Zeusa. Razem rzucają na niego klątwę. Odtąd przez kolejne stulecia bóg będzie żył uwięziony w posągu z brązu. Raz na stulecie odzyska władzę nad ciałem i częścią swoich mocy, by przez dwa tygodnie próbować rozkochać w sobie kobietę i… samemu obdarzyć ją uczuciem. Jest tylko jeden problem: tej magicznej znajomości Zeus nie może skonsumować. Czy zmysłowy ojciec bogów utrzyma ręce przy sobie i wygra z przekleństwem Hery? Czy ochroni ukochaną przed mitologicznymi stworami… i samym sobą?


W patronackiej recenzji "Wszystkich nocy Zeusa" napisałam, że to potraktowana z przymrużeniem oka, mieszanka mitologii, erotyki i humoru. A takie romantasy to nie lada gratka dla wszystkich koneserów tego gatunku.

"Wszystkie noce Zeusa" to pikantna opowieść o pewnej magicznej znajomości, która zapewniła mi kilka godzin dobrej rozrywki. Poznacie w niej nieco inne oblicze znanych wam mitologicznych postaci, wybierzecie się w niepowtarzalną podróż z Pegazem i przede wszystkim zasmakujecie boskiej ambrozji, również tej miłosnej.

9 komentarzy:

 1. Wiolu, zastanowię się nad lekturą. Być może dam jej szansę, mitologię i wszelakie odniesienia, "uwspółcześnienia" - uwielbiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba przyznać, że naprawdę zapowiada się bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy jeszcze nie czytałam podobnej książki, więc jestem jej bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. No,ale ciekawa propozycja! W sam raz na majówkę 🤗

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, that sounds like an intriguing twist on the classic tale of Zeus and his romantic escapades! The idea of Zeus being cursed to inhabit a statue and only gaining temporary freedom to pursue love once a century adds a fascinating layer of complexity to his character. I can't help but wonder how he'll navigate his desires and responsibilities under Hera's watchful eye. It sounds like a captivating story full of mythological intrigue and forbidden romance. By the way, don't forget to check out my latest blog post!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie, też bym przeczytała :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mitologia i romans... Ciekawe połączenie 😀

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem ciekawa tej wersji mitologii.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger