Sylwetka doskonała pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 

15 maja w ręce czytelników trafi nowa powieść Rafała Lewandowskiego pt. "Sylwetka doskonała". Subiektywnie o książkach patronuje medialnie tej książce 😀


Uwielbiana przez klientki instruktorka fitness zostaje zamordowana. Ktoś udusił ją gumą do ćwiczeń. Z opowiadań jej bliskich wyłania się obraz kobiety idealnej: pięknej, mądrej, pracowitej, kochającej żony i wspaniałej córki. Dlaczego ktoś chciałby zabić kogoś takiego? Czy to możliwe, by zginęła jedynie dlatego, że była zbyt idealna?

„Sylwetka doskonała” to nie tylko kryminał, to także powieść o akceptacji, o tym, jak wszyscy jej potrzebujemy i jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć, żeby ją uzyskać.


Rafał Lewandowski urodził się w 1990 roku w Bełchatowie. W 2010 roku opublikował pierwszą powieść Efekt motyla. Później wydawał kolejne: Koncert słów, Nieodwzajemnione uczucie, Bonus, Zbrodnia w BTW i cykl Niema trylogia (Niemy, Blok, Dziedzic). W 2020 roku nakładem wydawnictwa Czwarta Strona ukazała się antologia Stulecie kryminału, w której znalazło się jedno z jego opowiadań – Śmietnik. Strony autora:


Książkę – zarówno w wersji drukowanej, jak i elektronicznej – można zamawiać na:

👉 www.rafallewandowski.pl/moje-ksiazki/sylwetka-doskonala/

Przy zamówieniu 3 egzemplarzy (lub więcej) wysyłka gratis.

Zainteresowała was lektura "Sylwetki doskonałej"?

7 komentarzy:

 1. Książka zapowiada się całkiem ciekawie :D
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem, raczej tym razem nie dla mnie ;-) .

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję serdecznie patronatu i czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję patronatu ciekawego poradnika.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dawno nie czytałam nic polskiego autorstwa z młodszego pokolenia. Chętnie przeczytam, bo ostatnio zaczytuję się w kryminałach.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger