Zapraszam na spotkanie autorskie online z Magdaleną Knedler |#PrologLive

 

O obrazie Dolnego Śląska i Breslau sprzed I wojny światowej, o tym, czy stare grzechy rzucają długie cienie, o greckim micie o Medei, o tym, czy pochodzenie determinuje nasz los i o barwionych brzegach w książkach z Magdą Knedler porozmawiam w nadchodzący wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📙 Początek XX wieku. Mada Steinbart to sierota dość niepewnego pochodzenia, która doskonale wie, co to bieda i głód. Dziewczyna pracowała jako służąca, była praczką, a nawet krawcową. Jej obecna służba w domu zlokalizowanym na jednej z wysp Jeziora Sławskiego, również naznaczona jest ciężką pracą. Trudną sytuację dziewczyny komplikuje fakt, że jej pracodawca, Andreas Schwietz ma na jej punkcie obsesję.

🟠 Wszystko ulega zmianie, gdy na wyspę przybywa nowy ogrodnik, Johann. Mężczyzna jest w stanie zrobić wszystko, by ochronić Madę przed cierpieniem.


Zapraszamy was bardzo gorąco na nasze spotkanie 😀

6 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger