Zapraszam na spotkanie autorskie online z K.N. Haner | #PrologLive

 

O przeplataniu się ze sobą miłości i władzy, o wycenie i zapłacie, o trudnej przeszłości, o władczych mężczyznach, o popularnym gatunku dark romance i o tworzeniu scen erotycznych z K.N. Haner porozmawiam w nadchodzący poniedziałek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📔 Ostatnie wydarzenia w życiu Cassie nie pozwalają jej normalnie funkcjonować. To, co bowiem stało się dziewięć dni temu już na zawsze połączyło los pięknej stripgirl z Gabrielem, niebezpiecznym człowiekiem półświatka. Wspólna tajemnica i namiętność, jaka przyciąga tych dwoje do siebie to wybuchowa mieszanka, wywołująca same nieprzewidywalne skutki.

⚪ Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy Gabriel zaczyna ubiegać się o stanowisko gubernatora i wkracza tym samym w świat wielkiej polityki, w której wykorzystuje się każdy słaby punkt oponenta. Okazuje się, że Cassie walcząc z demonami przeszłości, musi jeszcze dodatkowo zmierzyć się z ludźmi silniejszymi od siebie.

Będziecie obecni na naszym spotkaniu?

6 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger