Zapraszam na spotkanie autorskie online z Roksaną Zalewską | #PrologLive

 

O przypadkowych spotkaniach mających wpływ na całe życie, o rozdarciu pomiędzy miłością, a oddaniem rodzinie, o braterskiej przyjaźni, o historii Romea i Julii zamkniętej w mafijnym świecie i o połączeniu sensacji z romansem z Roksaną Zalewską porozmawiam w nadchodzący wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📘 Ona, Lara Collins, dziedziczka mafijnego imperium, nie może pogodzić się z nieodwołalną decyzją swojego ojca, który chce wydać ją za mąż za swojego przyjaciela.

🙎‍♂️ On, Gabriel Callaghan, po skończeniu studiów, wraca do rodzinnego domu, by przejąć w przyszłości władzę po swoim ojcu.

🌆 Pewnej nocy, w modnym klubie, losy tych dwojga łączą się ze sobą bezpowrotnie. Młodzi nie wiedzą, że ich rodziny od wielu lat toczą ze sobą wojnę o wpływy w mafijnym świecie, a beztroskie chwile miłosnego uniesienia, będą miały swoje nieodwracalne konsekwencje dla obu przestępczych rodów.

Będziecie obecni na naszym spotkaniu?

13 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger