"Co to za cuda…?". Fragment książki "A na niebie blask od gwiazd"

 

Autorki “Opowieści z wiary” (Agopsowicz Beata, Czerwińska Renata, Kaszubowska Daria, Lis Małgorzata, Litwinko Emilia, Mikutel Magdalena, Przeździk Natalia, Targosz Katarzyna) – wyjątkowych historii, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością – w gwiazdkowym prezencie dla wszystkich czytelników przygotowały zbiór niezwykłych opowiadań inspirowanych czasem adwentowego oczekiwania i tajemnicą Bożego Narodzenia. Wśród połyskujących dekoracji, świątecznych reklam i płynących zewsząd przebojów z dzwoneczkami odnalazły i zebrały okruchy prawdy o tym, że w wigilijną noc Bóg rodzi się w ludzkich w sercach, szczególnie tych poszukujących miłości, samotnych, zranionych, wątpiących i nieszczęśliwych. Ta wyjątkowa antologia to zbiór wzruszających opowiadań, których bohaterowie, choć znajdują się w różnych częściach Polski i mają różne historie życia, w nowinie o Bożym Narodzeniu odnajdują tę samą zapowiedź wielkiej miłości, która trwa dłużej niż świąteczna atmosfera i daje więcej radości niż najpiękniejszy prezent pod choinką. Przyjmijcie od nas ten przepiękny literacki podarunek i zanurzcie się w lekturze opowieści, które pozostaną w waszych sercach nie tylko w czasie świąt!

Do lektury zbioru "A na niebie blask od gwiazd" zapraszam was razem z Wydawnictwem eSPe. Dzisiaj możecie przeczytać fragment jednego z opowiadań. To "Biżaha" Darii Kaszubowskiej 😀


"A na niebie blask od gwiazd" to pełen dobra i piękna literacki upominek nie tylko na czas adwentu i Bożego Narodzenia! Lubicie takie zbiory opowiadań? 
Fragment został opublikowany w ramach współpracy z Wydawnictwem eSPe.

11 komentarzy:

 1. Raczej antologii nie czytam, poza tym - wolę Wielkanoc ;-) . Pozdrowienia .

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię świąteczne klimaty. To coś dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojoj może być miodzio! Uwielbiam takie klimaty!

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam nastrajać się świątecznymi książkami na Boże Narodzenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo chcę, aby ten zbiór opowiadań trafił w moje ręce.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi całkiem ciekawie, może sięgnę po tę książkę w grudniu. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To musi być zbiór pięknych opowiadań

  OdpowiedzUsuń
 8. Na zbliżający czas to pozycja idealna.Zapisuje

  OdpowiedzUsuń
 9. Opowiadania nie są w moim klimacie (nie mój gatunek literacki), ale sama pozycja podoba mi się- idealna na prezent dla osób lubiących opowiadania :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger