"Zacząłem nabierać przekonania, że potrzeba, która uczyniła mnie seryjnym mordercą, naprawdę wygasła". Fragment książki "Pokusa diabła"

 

Przekonaj się, ile zaryzykuje morderca, który zbyt długo tłumi swoje żądze. Życie na wolności jest pełne pokus. Kuba Sobański dobrze wie, jak trudno się powstrzymać, by po nie nie sięgnąć. Dzięki asystentce zajmującej się biurowcem ma dużo wolnego czasu, który spędza z Doną. Pełnoprawna już pani adwokat wciąż mieszka w jego penthousie, a on pomaga jej w prowadzeniu spraw karnych. Jednak pieniądze, czas i piękna kobieta nie są w stanie zagłuszyć jego morderczych myśli. Każdego dnia zmaga się z kuszącą siłą nałogu. Pragnie mu się oddać, ale wciąż szuka bezpiecznej metody. Tymczasem w Krakowie dochodzi do serii morderstw, w których giną młode brunetki. Sprawcą jest Mim – zamaskowany mężczyzna, którego nagranie z ukrytej kamery zna całe miasto. Kiedy prowadzący dochodzenie Dorian zauważa podobieństwa między zbrodniami Mima i dawnymi Rzeźnika Niewiniątek, Kuba próbuje zbliżyć się do śledztwa. Sam jednak staje się pionkiem w czyjejś grze. Nie dostrzega bowiem wroga, który wcale nie próbuje się ukrywać.


Do lektury książki "Pokusa diabła" zapraszam was razem z Wydawnictwem Zaczytani. Dzisiaj możecie przeczytać przedpremierowy fragment dalszych losów Kuby Sobańskiego 😀


Premiera "Pokusy diabła" już 26 października! 
Fragment został opublikowany w ramach współpracy z Wydawnictwem Zaczytani.

14 komentarzy:

 1. Oczywiście, chcę poznać tę historię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten fragment tylko podsyca moją ciekawość!

  OdpowiedzUsuń
 3. This book will get me glued.
  Kindly check out my new post: https://www.melodyjacob.com/2023/10/the-blessing-in-emergency.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze mówię że tego typu powieści nie dla mnie a jednak fragment mnie wciągnął 😉

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja raczej ostatnimi czasy omijam takie książki, ale kto wie? .

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę w końcu sięgnąć po twórczość tego autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam do nadrobienia cały cykl.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger