Uznanie w mojej biblioteczce

 

Wdowiec Jan Sikora, były zawodnik, obecnie trener judo, samotnie wychowuje szesnastoletniego syna Michała. Ten jest daleki od ideału, jaki sobie wymarzył. Jan sprawdza się w roli wychowawcy młodzieży, ale jako ojciec ponosi porażkę za porażką. Pewnego dnia poznaje Karolinę, z którą wiąże nadzieje na związek. Ma jednak świadomość, że ona lubi dzieci, a jego trudna relacja z synem nie stawia go w dobrym świetle. Czy uda mu się nawiązać nić porozumienia z Michałem i zdobyć serce wybranej kobiety?


W patronackiej recenzji "Uznania" napisałam, że to książka niespodzianka z oryginalną okładką, jaką bezapelacyjnie powinien przeczytać każdy rodzic. Książka pokazująca, do czego doprowadzić może brak zwykłej rozmowy, brak czasu dla rodziny oraz brak zrozumienia dla samego siebie.


W. & W. Gregory historię Jana i Michała pozostawia otwartą, więc każdy z czytelników może sam dopowiedzieć sobie ich dalsze losy. Historię, w której każdy odnajdzie cząstkę siebie, bo to przecież opowieść o człowieku i o uznaniu będącym ważną częścią naszego życia.


8 komentarzy:

 1. Książka zbytnio nie dla mnie, ale na pewno znajdzie swoich czytelników :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję nabytku, pozdrowienia :-) .

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo chcę mieć tę książkę w mojej biblioteczce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Relacje z dziećmi nie zawsze są łatwe, zwłaszcza po utracie jednego z rodziców, więc ciekawa jestem tej historii.

  OdpowiedzUsuń
 5. Intryguje mnie ta okładka i to, co za niąsię skrywa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger