Zapraszam na spotkanie autorskie online z Robertem M. Rynkowskim

 

W dniu premiery nowej książki Roberta M. Rynkowskiego pt. "Krwawe srebrniki" wraz z Wydawnictwem eSPe zapraszamy was na spotkanie live. Z autorem porozmawiamy sobie o tym, jak napisać dobrą kontynuację i dlaczego tytułowe srebrniki są krwawe 😀


Całą rozmowę obejrzycie na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


Mieszkający wraz z córką w urokliwej miejscowości na Suwalszczyźnie informatyk Jacek Posadowski podejmuje kolejne śledztwo, gdy w nieodległym klasztorze niespodziewanie umiera znany mu zakonnik. Z pozoru oczywista sprawa szybko się komplikuje. Mnisi, którzy należą do wymierającego zakonu, zdają się skrywać jakieś tajemnice. W tle pojawiają się przemytnicy, tajemnicza organizacja lewicowych radykałów i polityczne intrygi w bezwzględnej walce o władzę. Gra okazuje się toczyć o znacznie wyższą stawkę, niż to się mogło z początku wydawać, a kolejne tropy prowadzą do miejsc i czasów bardzo odległych od współczesnej Suwalszczyzny.  

Jaki jest związek między śmiercią zakonnika, nieznanym obrazem autorstwa słynnego współczesnego malarza oraz starożytnym flakonikiem? Co łączy najsłynniejszą zdradę w historii z zagubionym na suwalskiej prowincji klasztorem? Czy uda się rozwikłać zagadki - zarówno te współczesne, jak i dotyczące ważnych dla milionów ludzi na całym świecie wydarzeń z przeszłości? 

Nie może was zabraknąć na naszym spotkaniu 😀

7 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger