Subiektywnie o książkach w Top 10 Influencerów Książkowych w kategorii Profesjonaliści

 

Pomiędzy obieraniem jabłka dla starszej córki i tłumaczeniem młodszemu synowi, czym jest duży grzyb rosnący przy płocie, odbieram e-maila od serwisu Granice.pl. A w jego treści cudowna, zupełnie nieoczekiwana wiadomość, że po raz czwarty zostałam umieszczona w corocznym zestawieniu portalu ukazującym TOP 10 Influencerów książkowych w ramach kategorii „Profesjonaliści”.


Po 12 latach mojej bytności w #bookmedia to naprawdę duże wyróżnienie, gdyż czasami czuję się jak blogowy dinozaur. Jak więc mawia Anna H. Niemczynow, cieszę się jak bąk i już wczoraj uczciłam ten sukces filiżanką dobrej kawy ☕ Dzisiaj zresztą też!

Dziękuję, że jesteście ze mną już tyle lat pomimo kradzieży mojego fanpage'a i zmieniających się trendów w branży książkowej 😍


Gratuluję także wszystkim wyróżnionym twórcom, bo razem wykonujemy świetną robotę. Całe zestawienie znajdziecie poniżej:

👉 https://www.granice.pl/news/influencerzy-ksiazkowi-2023-najlepsi-blogerzy-ksiazkowi/22949


Dziękuję, dziękuję, dziękuję 😀😀😀😀

14 komentarzy:

 1. gratulacje ! duża rzecz ! należało się

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, w pełni zasłużenie ❤️

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Ależ wspaniała wiadomość! Serdecznie gratuluję, w pełni zasłużyłaś na to wyróżnienie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała wiadomość, gratuluję z całego serca Wiolu. Nie czytałam Twojego bloga od początku, ale zaglądam ładnych kilka lat. Wiele się przez te lata wydarzyło w Twoim życiu, ale nigdy nie ucierpiał na tym blog. Dla mnie jesteś numerem jeden. Życzę Ci kochana wiele sukcesów. Ściskam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie gratuluję 👍🙂

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wyróżnienia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. to wielkie wyróżnienie, dobra robota:)!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger