Krwawe srebrniki pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 

Robert M. Rynkowski powraca z kontynuacją bestsellerowego "Szeptu węża". Poznajcie "Krwawe srebrniki", której Subiektywnie o książkach także patronuje medialnie. Premiera powieści już 11 września!


Mieszkający wraz z córką w urokliwej miejscowości na Suwalszczyźnie informatyk Jacek Posadowski podejmuje kolejne śledztwo, gdy w nieodległym klasztorze niespodziewanie umiera znany mu zakonnik. Z pozoru oczywista sprawa szybko się komplikuje. Mnisi, którzy należą do wymierającego zakonu, zdają się skrywać jakieś tajemnice. W tle pojawiają się przemytnicy, tajemnicza organizacja lewicowych radykałów i polityczne intrygi w bezwzględnej walce o władzę. Gra okazuje się toczyć o znacznie wyższą stawkę, niż to się mogło z początku wydawać, a kolejne tropy prowadzą do miejsc i czasów bardzo odległych od współczesnej Suwalszczyzny.  

Jaki jest związek między śmiercią zakonnika, nieznanym obrazem autorstwa słynnego współczesnego malarza oraz starożytnym flakonikiem? Co łączy najsłynniejszą zdradę w historii z zagubionym na suwalskiej prowincji klasztorem? Czy uda się rozwikłać zagadki - zarówno te współczesne, jak i dotyczące ważnych dla milionów ludzi na całym świecie wydarzeń z przeszłości? 


"Krwawe srebrniki" to intrygująca powieść kryminalno-sensacyjna, w której misternie skonstruowana intryga łączy się z pełną zwrotów akcji fabułą! Niebawem opowiem wam o niej nieco więcej.


Zapowiedź została opublikowana w ramach współpracy z Wydawnictwem eSPe.

11 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu :) Książka na pewno spodoba się wielu ludziom :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję patronatu! "Szept węża" średnio mi się podobał, ale nie wiedziałam, że autor planuje kontynuację, więc będę chciała ją przeczytać. Super okładka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie gratuluję patronatu 🙂

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie ♡
  Zapowiada się bardzo ciekawa premiera :) Gratuluję kolejnego fantastycznego patronatu! Bomba :)
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń
 5. Musiałabym po pierwszy tom najpierw sięgnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu. Lubię takie książki

  OdpowiedzUsuń
 7. Warto skusić się na ten cykl.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger