Zapraszam na spotkanie autorskie online z Jagną Rolską | #PrologLive

 

O podróżach w czasie, o kaszubskich legendach, o różnicach i podobieństwach pomiędzy średniowieczem a współczesnością, o klątwie drapieżnego ptaka i o tym, czy każde portowe miasto to siedlisko rozpusty z Jagną Rolską porozmawiam w nadchodzący wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


🌊 Regina, zwana Giną, w wypadku samochodowym straciła matkę oraz władzę w nogach. Obecnie jako gdyńska celebrytka, wykorzystuje siłę social mediów i jak najdalej trzyma się od Helu, czyli miejsca, w którym skończyło się jej stare życie. Pewnego dnia, będąc z przyjaciółmi na imprezie, wpada w otchłań morskich fal.

🌊 Średniowieczny klan bałtyckich piratów ochrania mieszkańców Helu. Jednym z jego członków jest Markus, pirat z krwi i kości o dobrym sercu. Mężczyzna, wyławiając z wody piękną dzieweczkę ubraną w dziwne szaty, przekona się, czym jest klątwa pewnego drapieżnego ptaka.


Rezerwujcie sobie czas na nasze spotkanie 😀


7 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger