Między światami pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 

Wojciech Kulawski przybywa z kolejną czytelniczą propozycją. Poznajcie "Między światami", czyli nową powieść autora wydaną pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach, która właśnie dzisiaj ma swoją premierę.

Leon Kowal po wydaleniu z policji zmuszony jest otworzyć biuro detektywistyczne. Nowy interes nie przynosi jednak oczekiwanych profitów. Wizyta młodego programisty, który prosi o pomoc w odnalezieniu swojej dziewczyny, wydaje się zrządzeniem losu. Niestety Kowal wikła się w kolejne problemy, które z czasem doprowadzają go do przerażającej konkluzji, że w śledztwo zamieszane są siły nadprzyrodzone. 

Nieco wcześniej zainicjowany został uniwersytecki projekt kierowany przez dwie doktorantki, które postawiły przed sobą arcytrudne zadanie, aby udowodnić istnienie zjawisk paranormalnych. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię, z pomocą grupki studentów, badały takie zjawiska jak prekognicja, telepatia czy psychokineza. Efekt ich prac doprowadził do przerażających w skutkach wydarzeń.Jesteście zainteresowani przeczytaniem "Między światami"?

11 komentarzy:

 1. Również gratuluję patronatu. Tytuł sobie na przyszłość zapiszę :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. mega fajna pozycja totalnie moje klimaty:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję serdecznie patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Może mi się spodobać, jestem za. Zaczekam na Twoje wrażenia z lektury. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wątek paranormalny intryguje mnie najbardziej i dla niego mogłabym sięgnąć po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi ciekawie :) Myślę, że sięgnę. Chociaż nie ukrywam, że teraz najbardziej czekam na "O jeden urok za daleko" Ludki Skrzydlewskiej, "Krzyk z oknem" Małgorzaty Rogali i "Happy place" Emily Henry. No i oczywiście na kolejny tom opowieści o siostrach Keller <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo interesujące połączenie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pewnie, że czuję się zainteresowana tą lekturą.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger