"Już dawno temu udowodniono, że Einstein się mylił". Fragment książki "Między światami"

 

Leon Kowal po wydaleniu z policji zmuszony jest otworzyć biuro detektywistyczne. Nowy interes nie przynosi jednak oczekiwanych profitów. Wizyta młodego programisty, który prosi o pomoc w odnalezieniu swojej dziewczyny, wydaje się zrządzeniem losu. Niestety Kowal wikła się w kolejne problemy, które z czasem doprowadzają go do przerażającej konkluzji, że w śledztwo zamieszane są siły nadprzyrodzone. Nieco wcześniej zainicjowany został uniwersytecki projekt kierowany przez dwie doktorantki, które postawiły przed sobą arcytrudne zadanie, aby udowodnić istnienie zjawisk paranormalnych. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię, z pomocą grupki studentów, badały takie zjawiska jak prekognicja, telepatia czy psychokineza. Efekt ich prac doprowadził do przerażających w skutkach wydarzeń. W jaki sposób oba wątki powieści połączyły się, aby ostatecznie doprowadzić do nieprzewidywalnego finału?


Do lektury książki "Między światami" zapraszam was razem z jej autorem Wojciechem Kulawskim. Dzisiaj możecie przeczytać fragment tej powieści 😀"Między światami" to zaskakująca mieszanka horroru, kryminału z domieszką science fiction, która powinna trafić w gust nawet najbardziej wybrednego czytelnika.
  Fragment został opublikowany w ramach współpracy z autorem.

8 komentarzy:

 1. Do książek pana Kulawskiego nie trzeba mnie zachęcać, bo wie, że pisze dobre historie :) Fragment o tym świadczy i zachęca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie mówię nie, ale nie jest to mój pierwszy wybór:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam książki tego pisarza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaczekam na recenzję, ale przyznaję, że brzmi apetycznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaczekam na pełną recenzję, ale przyznaję, że brzmi apetycznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Może kiedyś skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger