Zapraszam na spotknie autorskie online z Małgorzatą Wilk | #PrologLive

 

O wampirzym love story, o fenomenie queerowych książek, o powieści w powieści, o tym, jak stworzyć wciągający romans obyczajowo-komediowy i o malowaniu portretów przy świetle księżyca⁣ z Małgorzatą Wilk porozmawiam w nadchodzący czwartek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


🧛🏼‍♂️ Feliks rzucił studia, by w pełni poświęcić się rozwijaniu swojego malarskiego talentu. Młodemu chłopakowi, który posiada pod opieką kota Zefira, nie jest jednak łatwo utrzymać się w Warszawie. Gdy pewnego dnia, bohater ląduje na ulicy, wydaje się, że to koniec jego marzeń o niezależności.

🧛🏼‍♂️ Fryderyk, a tak naprawdę hrabia Fiodor Iwanow to dwustuletni wampir, który w stolicy wiedzie samotne życie z wyboru. Codzienność upływa mu na pisaniu romansów historycznych w luksusowym apartamencie.

🧛🏼‍♂️ Losy Feliksa i Fryderyka splatają się, gdy wampir wyciąga pomocną dłoń do eksstudenta. Feliks w zamian na możliwość zamieszkania u Fryderyka, ma namalować jego portret. Tak zaczyna się tworzyć relacja, która zaskakuje obydwu bohaterów.


To będzie nietuzinkowe spotkanie, więc rezerwujcie sobie na nie czas w nadchodzący czwartek.10 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger