"Wydawało mu się, że wszystko może uzdrowić szczerym wyznaniem". Fragment książki "Głęboko pod powierzchnią"

 

Tymon zrobiłby wszystko dla ukochanej Nadii. Chcąc zapewnić obojgu lepszą przyszłość, wyjeżdża do Szwecji, by rozpocząć pracę jako robotnik budowlany. Niecierpliwie wyczekuje dnia, w którym Nadia do niego dołączy. Gdy po wielotygodniowej rozłące dziewczyna się zjawia, wszystko zaczyna się psuć. Nadia jest ciągle rozdrażniona i niezadowolona, a jej zachowanie staje się coraz mniej racjonalne i trudne do przewidzenia. Pewnego dnia bez słowa znika. Pełen złych przeczuć Tymon postanawia za wszelką cenę odnaleźć ukochaną. Rusza jej śladem do Norwegii. Zrażony fiaskiem poszukiwań wraca do Polski. Kiedy wydaje się, że życiowe zawirowania ma już za sobą, Nadia kolejny raz wywraca jego życie do góry nogami. Zdruzgotany Tymon trafia do Ukrainy, gdzie jest świadkiem rosyjskiej inwazji. Ryzykowne decyzje, które podejmie, na zawsze odcisną piętno na jego życiu. Ale czy sprawią, że odzyska miłość Nadii?


Do lektury książki "Głęboko pod powierzchnią" zapraszam was razem z jej autorem i Wydawnictwem Novae Res. Dzisiaj możecie przeczytać przedpremierowy fragment tej powieści 😀Premiera "Głęboko pod powierzchnią" już 20 czerwca!
  Fragment został opublikowany w ramach współpracy z Wydawnictwem Novae Res.

11 komentarzy:

 1. Czekamy na premierę, ale ja teraz mam inne lektury ;-). Pozdrowienia Wiolu :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. może nie powinnam tego mówić, ale chyba nie polubię tej Nadii, ale książki jestem bardzo ciekawa. W poprzednim komentarzu strzeliłam taką literówkę, że aż wstyd i lepiej było usunąć , hihi:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie ♡
  Fragment interesujący, książka może być ciekawa :) W takim bądź razie czekamy na premierę, może ten tytuł wpadnie i w moje ręce :)
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń
 5. o! Bardzo dziękuję za możliwość przeczytania fragmentu tej książki

  OdpowiedzUsuń
 6. Będę miała tę książkę na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że jest na co czekać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałabym poznać całość tej historii.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tym razem raczej nie dla mnie...

  OdpowiedzUsuń
 10. Tym razem nie dla mnie. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger