Zapraszam na spotkanie autorskie online z Agnieszką Krawczyk | #PrologLive

 

O pełnej kontrastów, epoce dwudziestolecia międzywojennego, o trudnościach w ubraniu powieści w kostium epoki, o nieoczywistych bohaterkach, o tajemnicach, które łączą przeszłość z teraźniejszością i o nowym rozdziale w literackiej twórczości z Agnieszką Krawczyk porozmawiam w nadchodzący wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📗 Róża wraz ze swoją przyjaciółką prowadzi popularną galerię sztuki. Jej mama Dorota, uznana pisarka, angażuje ją w organizację uroczystości z okazji podwójnego jubileuszu. Rodzinna impreza ma uświetnić urodziny babci Giny i matki Doroty, a samo miejsce tego wydarzenia zostaje wybrane nieprzypadkowo.

📗 To Łabonarówka, dawna siedziba rodu Korsakowskich, która po bankructwie ojca babci Giny, nigdy nie wróciła do rodziny. Miejsce, w którym na przełomie lat 20. i 30. XX wieku, organizowano znane spotkania artystów, poetów i ludzi bohemy. Miejsce, w którym nadal drzemią sekrety sprzed stu lat.


Jesteście ciekawi nowej powieści Agnieszki Krawczyk?

8 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger