Stażysta. Tom 2 na mojej półce

 

Jak żyć kiedy nie zna się ani zwyczajów, ani kultury panującej dookoła? Jak uratować siebie, przyjaciół i przy okazji ocalić świat? Przed takimi pytaniami stoi Darwin w drugiej części swojej historii. Główny bohater nie jest już na Powierzchni sam. Towarzyszą mu: piekielny ogar – Feluś; Pośredniczka – Dorota; ochroniarz Henryk i słowiańskie licho – Piszczel. Stażysta nie może jednak czuć się bezpiecznie. Jego śladami podążają największe sławy urzędowej Sekcji SRU – Łowcy. Tropią go i są coraz bliżej. W międzyczasie wrogowie zbierają siły, żeby zaatakować Podziemie i wprowadzić w Urzędzie Przeżytych nowe porządki. Po czyjej stronie ostatecznie opowie się główny bohater?

W patronackiej recenzji drugiego tomu Stażysty napisałam, że towarzystwo Darwina, Doroty, Felusia, Piszczela i Henryka zapewniło mi ogrom uśmiechu oraz wzruszenia, a moja wyobraźnia podczas lektury tej książki działała na pełnych obrotach kreując w głowie obraz nietuzinkowego miejsca, jakim jest Urząd Przeżytych.


Dedykacje autora.

Część druga „Stażysty” opowiada o przyjaźni i sile, jaką daje rodzina. Historia, w której nawet w najciemniejszych życiowych sytuacjach iskrzy się nadzieja na zmianę, a także możliwość pozostawienia przeszłości za sobą i ruszenia do przodu.


13 komentarzy:

 1. jeszcze nie znam 1 części:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam serdecznie ♡
  Jeszcze nie poznałam pierwszej części, ale obie bardzo mnie ciekawią i są na mojej liście do przeczytania. Cudowny wpis, jak zawsze pełen profesjonalizm. U Ciebie zawsze znaleźć można masę inspiracji :)
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro opowiada o przyjaźni, sile i daje nadzieję, to super... Brzmi ciekawie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nie czytałam pierwszej części :)

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję kolejnego fajnego autografu:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobre wartości porusza ta książka

  OdpowiedzUsuń
 7. super że ksiażka promuje cenne wartości

  OdpowiedzUsuń
 8. Na pewno jest na co zwracać uwagę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger