Zapraszam na spotkanie autorskie online z J. Harrow | #PrologLive

 

O stereotypach, które budują obraz idealnego związku, o kobietach po przejściach, o trudnościach w pisaniu na tematy tabu, o miłości, którą można znaleźć w każdym wieku, o istnieniu podwójnych standardów i o depresji pochłaniającej duszę z J. Harrow porozmawiam w nadchodzący czwartek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📕 Tamara to atrakcyjna kobieta po czterdziestce, która na co dzień musi mierzyć się z wieloma problemami. Są nimi schorowany mąż, który nie był wobec niej uczciwy i niestabilność finansowa, jakie wpływają na pogorszenie kondycji psychicznej bohaterki. Jedynym pocieszeniem w tej trudnej codzienności jest dla niej studiująca córka.

📕 Pewnego dnia Tamara poznaje Krystiana, młodszego od siebie, atrakcyjnego mężczyznę, z którym przeżywa miłosną przygodę. Zdrada wywołuje w niej wyrzuty sumienia, więc postanawia nie kontynuować tej znajomości, jednak los niespodziewanie ponownie łączy kochanków. Bohaterowie spotykają się na planie nietuzinkowego programu telewizyjnego, gdzie walka z uczuciem okazuje się niezwykle trudna.

Jesteście ciekawi "Sekretu Tamary"?

8 komentarzy:

 1. Nie znam tej autorki, ale książka zapowiada się dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 2. To na pewno będzie bardzo ciekawie spotkanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. depresja to ważny temat dobrze że go poruszasz. Spotkanie już niedługo, fajnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię książki pani Harrow :) Już widzę, że nie będę mogła być na żywo, ale chętnie potem odsłucha mnagrania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ooo, to zdecydowanie będzie ciekawe spotkanie!

  OdpowiedzUsuń
 6. To na pewno był dobrze spędzony czas.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger