Stażysta Tom 2 niebawem w księgarniach

 

Życie nie kończy się po śmierci… I jak pokazuje Marcin Kowal, przygoda z jego "Stażystą" nie kończy się na jednym tomie. Niebawem w księgarniach pojawi się bowiem kontynuacja przygody w Urzędzie Przeżytych.


Jak żyć… 

…kiedy nie zna się ani zwyczajów, ani kultury panującej dookoła? Jak uratować siebie, przyjaciół i przy okazji ocalić świat? Przed takimi pytaniami stoi Darwin w drugiej części swojej historii. Główny bohater nie jest już na Powierzchni sam. Towarzyszą mu: piekielny ogar – Feluś; Pośredniczka – Dorota; ochroniarz Henryk i słowiańskie licho – Piszczel.

Stażysta nie może jednak czuć się bezpiecznie. Jego śladami podążają największe sławy urzędowej Sekcji SRU – Łowcy. Tropią go i są coraz bliżej. W międzyczasie wrogowie zbierają siły, żeby zaatakować Podziemie i wprowadzić w Urzędzie Przeżytych nowe porządki. Po czyjej stronie ostatecznie opowie się główny bohater?


Część druga „Stażysty” opowiada o przyjaźni i sile, jaką daje rodzina. Historia stara się pokazać, że nawet w najciemniejszych życiowych sytuacjach iskrzy się nadzieja na zmianę, a także możliwość pozostawienia przeszłości za sobą, ruszenia do przodu.

I że nikt tak naprawdę nigdy nie jest sam.

Jeśli nie czytaliście jeszcze pierwszego tomu, a jesteście zainteresowani poznać tę książkę to mam dla was świetną wiadomość. "Stażystę" znajdziecie w aplikacji Empik Go. Z kodem WitamyWUrzędziePrzeżytych możecie korzystać z aplikacji Empik Go przez 30 dni za darmo. Kod ważny jest do 30 marca  2023 roku. By go wykorzystać, wejdźcie na www.empik.com/gofree

Zapowiedź została opublikowana w ramach współpracy z autorem.

6 komentarzy:

 1. Nie czytałam jeszcze pierwszej części, więc może wszystko przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 2. O pierwszym tomie wydaje się, że nie słyszałam. Może poznam tę historię.
  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten cykl zapowiada się naprawdę interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 4. Urząd Przeżytych... to może być nietuzinkowa lektura.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger