"Okazuje się, że wrażliwe dzieci mają często wrażliwych rodziców". Fragmenty książki "Bezik – wielki pies. Boję się tego psa!"

 

Czy naprawdę lęk jest naszym wrogiem? Czy musimy z nim walczyć? W drugiej części Bezika Daria Jaworska zabierze nas w kolejną podróż po świecie emocji. Razem z Krzysiem i jego przyjaciółmi przekonamy się, że wszystkie emocje są dobre, nawet jeśli wydaje nam się, że przeszkadzają.  Wielki pies Bezik, przyjaciel dzieci, odegra ważną rolę w życiu pewnej dziewczynki… Oj Bezik, Bezik. Jak to było, gdy ciebie nie było? Druga część przygód Bezika to książka dla całej rodziny, najlepiej właśnie czyta się ją…będąc razem. Nie zapomnijcie o przytulaniu!

Do lektury książki "Bezik – wielki pies. Boję się tego psa!" zapraszam was razem z Wydawnictwem Gaj. Dzisiaj możecie przeczytać fragmenty tej lektury 😀

„Bezik – wielki pies. Boję się tego psa!” to druga z serii książek o przyjaźni sympatycznej rodzinki, z adoptowanym ze schroniska psem. Tym razem, Bezik odegra ważną rolę w życiu pewnej dziewczynki, która bardzo boi się psów. Ponownie wyruszymy więc w podróż po świecie emocji i przekonamy się, że z lękiem nie trzeba walczyć. Jak mawiają rodzice Krzysia: „emocje są dobre i są częścią nas”.

Fragment został opublikowany w ramach współpracy z Wydawnictwem Gaj.

13 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger