"Gotowanie to jedna z największych przygód w moim życiu". Spotkanie autorskie z Tomaszem Strzelczykiem w Łodzi

 

Pod koniec listopada miałam wielką przyjemność porozmawiać na żywo z Tomaszem Strzelczykiem, twórcą popularnego kanału na You Tube "Oddasz Fartucha". Spotkanie odbyło się z okazji premiery nowej książki kucharskiej Tomka pt. "Oddasz Fartucha 2, czyli dokładka". Muszę wam powiedzieć, że po raz pierwszy moderowałam spotkanie autorskie skoncentrowane wokół książki kucharskiej, więc było to dla mnie niezapomniane doświadczenie. Chodźcie obejrzeć krótką fotorelację z tego wydarzenia.


Spotkanie odbyło się w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej, w uroczym wnętrzu Aparthotel Stare Kino.

Tomasz Strzelczyk opowiedział nam na spotkaniu, co dokładnie znajdziemy w jego dokładce, zaznaczając przy tym, że zawarł w niej przepisy na siedem dni w tygodniu. Wyjaśnił także, czym jest prostota, którą kieruje się w swojej kulinarnej pasji, a także cudownie opowiadał o polskiej kuchni. Na spotkaniu padło wiele pytań od czytelników, w tym nawet te o odpowiednie garnki do gotowania i żeliwne kociołki do sporządzania pysznych potraw na ognisku.

Z Tomaszem Strzelczykiem spotkaliśmy się bo łączy nas miłość do jedzenia. Nasz gość okazał się niezwykle ciepłym i sympatycznym człowiekiem dla którego pasja do gotowania to sposób na życie.To była niezwykle pyszna dokładka. Może i wy się skusicie?


11 komentarzy:

 1. Gratulacje. Pozdrawiam :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Książki kucharskie to chyba moje ulubione, a kanał "Oddasz Fartucha" oglądałam i miło kojarzę, fajnie że z teo co piszesz autor jest sumpatyczny na żywo

  OdpowiedzUsuń
 3. to musiało być pyszne spotkanie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję kolejnego udanego i smakowitego spotkania.

  OdpowiedzUsuń
 5. To była na pewno fajne spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. a ja chociaż zakręcona na punkcie gotowania to nie znam ani autora ani kanału,ale koniecznie zajrzę w wolnej chwili. Dzięki Wiolu za inspirację:)

  OdpowiedzUsuń
 7. To na pewno było bardzo udane spotkanie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie uczestniczyłabym w spotkaniu. Często zaglądam na Jego kanał:-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chciałabym kiedyś przyjść na spotkanie, które poprowadzisz :) Chociaż trochę zaskoczyło mnie, że książki kulinarne też mają promocje...to jakoś tak za sucho - a gdzie te pyszności, o których mowa? :p na samą myśl zgłodniałam :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger