Pakt z diabłem pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 

Sylwia Brataniec powraca z finałowym tomem trylogii kryminalnej „Uwikłana”! "Pakt z diabłem" będzie miała swoją premierę 30 listopada, a Subiektywnie o książkach patronuje medialnie tej książce.


Anna Rodan po porwaniu z uroczystości weselnej trafia do domu groźnego przestępcy zwanego Duchem. Rick Freekrain dostaje ultimatum: by ją uratować, musi zrezygnować ze swojej zemsty i oddać wszystko, co stanowi fundament jego władzy w podziemiu. Zdradzony przez rodzinę łączy siły z agentami ROCA, aby odkryć tożsamość Ducha, zanim ten zabije dziewczynę. Zaczyna się niebezpieczna walka z czasem.

Tymczasem agenci ROCA próbują rozwikłać zagadki morderstwa policjantki z wydziału narkotykowego i zabójstwa rodziny Madenów, dokonanego trzynaście lat wcześniej. Z każdym krokiem coraz bardziej zbliżają się do rozpracowania siatki handlarzy bronią, jednak w dalszym ciągu ktoś znacząco utrudnia im pracę. Czy zespół rzeczywiście pozbył się wszystkich szpiegów?

Dlaczego z pozoru zwykła kelnerka zostaje uwikłana w tak niebezpieczną grę?

Czy uczucie bezwzględnego gangstera do Anny jest autentyczne, czy podszyte fałszem wynikającym z suchej kalkulacji zysków?


Znacie wcześniejsze tomy tej trylogii?

12 komentarzy:

 1. Nie znam tego cyklu, ale myślę, że z czasem go poznam :-) . No i gratuluję Wiolu patronatu :-) . Dobrej nocy i udanego tygodnia :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. To coś dla mnie. Lubię thrillery psychologiczne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu, świetna seria :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi ciekawie, chętnie zobaczyłabym ekranizacje

  OdpowiedzUsuń
 5. OOOO super! W końcu, czytałam II poprzednie tomy i bardzo i się podobało!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam wcześniejszych tomów, ale opis tego bardzo mnie zaciekawił 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję kolejnego patronatu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger