Zapraszam na spotkanie autorskie online z Sylwią Markiewicz

 

Ten tydzień stoi u mnie pod znakiem spotkań autorskich online. Ostatnim na jakie chciałabym was zaprosić to piątkowa rozmowa z Sylwią Markiewicz o najnowszej książce autorki pt. "Tylko jedna chwila". 


Spotkanie odbędzie się 16 września 2022 r. o godzinie 19.00 na fanpage'u Wydawnictwa Pascal 😀

Nawet najtrudniejsze doświadczenia mogą być początkiem czegoś dobrego.

Aleksandra, uznana malarka, mieszka w Warszawie z mężem i pięcioletnią córką. Jej – wydawać by się mogło – idealne życie przerywa wypadek samochodowy.

Joanna mieszka w Skierniewicach, jest nauczycielką, opiekuje się matką. Spokojną egzystencję diametralnie zmienia niespodziewana wizyta szwagra – Gracjana. Okazuje się, że kobieta musi nie tylko zająć się siostrzenicą, ale również rozwikłać tajemnice, które zostawiła po sobie Aleksandra. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy do miasta wraca były chłopak Joanny.

Danuta ucisza alkoholem demony przeszłości i niespełnione ambicje. Jej depresję pogłębia rodzinna tragedia. Kobieta ma żal do losu, że zabrał jej niewłaściwą córkę.

Często życie innych ludzi wydaje się nam perfekcyjne – kariera, pieniądze, rodzina. Jednak to czasami tylko gra pozorów. Jak bardzo możemy się mylić? Czy każdy z nas ma mroczne tajemnice? Czy może się okazać, że tak naprawdę nie znamy naszych bliskich?


Będziecie obecni na naszym spotkaniu?


4 komentarze:

  1. Skorzystam być może z zaproszenia. Twórczość Autorki wydaje się być ciekawa, pozdrawiam :-) .

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno wezmę udział w spotkaniu. Właśnie czytam książkę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Może uda mi się obejrzeć później nagranie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger