Poczuj walkę o przetrwanie, aby odnaleźć siebie – premiera e-booka Vatani. Pozdrowiona

 

Nowość na polskim rynku wydawniczym – powieść fantasy Vatani. Pozdrowiona autorstwa Szymona Chwalińskiego już do kupienia w księgarniach internetowych. Jest to pierwsza część sagi Vatani opowiadająca o losach Madeleine, córki Cesarza, która musi zmierzyć się z przeciwnościami losu, zanim pozna samą siebie. Przedstawiona wizja świata widziana z perspektywy pierwszoosobowej jest niezwykle dynamiczna. Tempo w miarę rozwoju fabuły tylko się rozwija, a decyzje Madeleine mają coraz większe konsekwencje. Pewnych kroków nie da się już cofnąć. Powieść przede wszystkim trafi w gusta czytelników oczekujących akcji od pierwszej do ostatniej strony. Czy chcesz odkryć prawdę na temat owianego złą sławą Hexagonu, miasta z ponurych legend? Poznaj powieść o zatartych granicach pomiędzy dobrem i złem.


Nazywam się Madeleine, podjęłam decyzję o ucieczce. Już nie chcę być jedynie córką Cesarza. Czuję, że jestem warta więcej. Przede mną Hexagon, miasto na szczycie. Szansa na nową przyszłość. A przeszłość? Zaklęta we wspomnieniach. Pierścień to pamiątka po dziecięcym marzeniu. Pragnę zrozumieć magię, będąc u jej źródła. Założyć Vatański kaptur.

Czasami, aby odnaleźć siebie wystarczy spojrzeć na świat ze szczytu góry i doznać olśnienia. Życie zwykle nie jest jednak takie proste. Wejdź do świata Vatanów i przekonaj się jak wiele trzeba poświęcić, aby odnaleźć samego siebie. Chcesz na własnej skórze doświadczyć walki o przetrwanie w mrocznym, przepełnionym ludzką pogardą Lesie Milczących? Madeleine nie raz stanie do walki. Niezależnie, czy chodzi o ból, czy o starożytną klątwę, w świecie Vatanów nigdy nie jest bezpiecznie.

Pierwszoosobowa powieść fantasy "Vatani. Pozdrowiona" już dostępna w księgarniach internetowych we wszystkich formatach: EPUB, MOBI, PDF. Ebooka znajdziecie na Google Books, Ebookpoint oraz na Legimi. Na stronie autorskiej dostępny jest darmowy fragment powieści.Materiał został opublikowany w ramach współpracy z autorem.

7 komentarzy:

 1. Moją przyjaciółkę ucieszy ta wiadomość.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 3. O! Chętnie przeczytam! Cudna okładka i ciekawy temat.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię książki, gdzie akcja szybko się rozwija i utrzymuje się do samego końca. Bardzo ładna okładka i tytuł:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecę koleżance, która lubi podobne klimaty. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger